A A A

Samsung Galaxy i5700 najnowszy smartfon z systemem operacyjnym Android

19 stycznia 2010, 10:09
Samsung Galaxy i5700 najnowszy smartfon z systemem operacyjnym Android

Samsung wprowadza na rynek model Galaxy i5700 - drugi z kolei smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android.

Najnowszy smartfon umożliwia szybki dostęp do serwisów Google, w tym Google Search, Gmail, Google Maps, Youtube, komunikatora Google Talk oraz popularnych portali społecznościowych jak Facebook czy MySpace. Galaxy wyposażono w mocny i szybki procesor taktowany zegarem 800, który ma zapewnić płynne korzystanie z różnorodnych aplikacji dostępnych poprzez platformę Android Market.

–W tym roku położyliśmy duży nacisk na jeszcze większe wzmocnienie naszego portfolio zaawansowanych smartfonów.– powiedział J.K. Shin, wiceprezes wykonawczy i dyrektor działu Mobile Communication firmy Samsung Electronics.
–Nasz najnowszy, działający w oparciu o system operacyjny Android, model to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią szybki i łatwy dostęp do mobilnych internetowych usług – dodał.

 

Samsung Galaxy jako pierwszy spośród telefonów opartych na systemie Android obsługuje format plików DivX. Dodatkowo wyposażono go w zapewniającą wysoką jakość dźwięku technologię DNSe 2.0 oraz standardowe wejście słuchawkowe 3,5 mm mini-jack, a wytrzymała bateria (1500mAh) pozwala na wiele godzin pracy urządzenia. Wszystkie możliwości zamknięto w kompaktowej i smukłej obudowie 13,2 mm.

 

Telefon dostępny początkowo w ofercie operatorskiej, w drugiej połowie lutego również w sieci sprzedaży detalicznej w sugerowanej przez producenta cenie: 1 099 zł.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Motorola P40 – znamy specyfikację
17 lutego 2019
W internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja nowego urządzenia firmy Motorola. Smartfon może wykorzystać do działania procesor...


Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto