A A A

Samsung HU6900 - tańsza wersja telewizorów Ultra HD

20 maja 2014, 11:20
Samsung rzuca wyzwanie LG - w Polsce debiutują niedrogie telewizory Ultra High Definition tego producenta, czyli Smart TV HU6900.
Samsung HU6900 - tańsza wersja telewizorów Ultra HD

Wśród technologii Samsung zastosowanych w modelu HU6900 znajdą się algorytmy Digital Noise Filter i Digital Clear View, które zagwarantują brak  cyfrowych zakłóceń obrazu. Telewizor może pochwalić się takimi rozwiązaniami jak dynamiczny kontrast Mega DCR oraz technologią Clear Motion Rate o współczynniku 200 Hz. Dodatkowo, zaawansowany algorytm UHD Dimming zoptymalizuje całość obrazu pod kątem dostarczenia odpowiednich czerni i kontrastu w każdym obszarze ekranu. Ich sprawne działanie zapewni wbudowany czterordzeniowy procesor, znany z innych tegorocznych telewizorów Samsung.

Funkcjonalność Multi screen sprawi, że na ekranie telewizora wyświetlimy jednocześnie obraz z aż czterech źródeł. W jednym momencie będziemy mogli oglądać telewizję, skorzystać z jednej z licznych aplikacji Samsung Smart TV oraz przejrzeć filmy Warte Obejrzenia na platformie SmartHub.

Dzięki zintegrowanej karcie sieciowej z funkcją WiFi Direct, na nowym telewizorze Samsung skorzystamy nie tylko z połączenia z siecią Internet, ale także połączymy z modelem HU6900 inne urządzenia podpięte do domowej sieci. Korzystając np. z najnowszej wersji mobilnej aplikacji Samsung Smart View połączymy nasz smartfon bezpośrednio z telewizorem. W tym momencie oddana nam zostanie możliwość strumieniowania obrazu i dźwięku z urządzenia mobilnego na ekran telewizora.

Najnowszy telewizor Samsung model HU6900 dostępny będzie w trzech wariantach przekątnej ekrany - 40", 50" oraz 55 cali w sugerowanych cenach detalicznych:

UE40HU6900 - 5499 PLN

UE50HU6900 - 7399 PLN

UE55HU6900 - 9199 PLN

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto