A A A

Samsung HU7200 – nowy zakrzywiony telewizor UHD

1 września 2014, 10:00
Samsung zaprezentował nowy model zakrzywionego telewizora Ultra High Definition. Samsung HU7200 wyróżnia się wydajnym czterordzeniowy procesorem oraz zastosowaniem ciekawych technologii.
Samsung HU7200 – nowy zakrzywiony telewizor UHD

Nowy model Samsung Curved UHD TV został wyposażony w wydajny czterordzeniowy procesor. Podczas użytkowania HU7200 skorzystamy więc z takich autorskich technologii producenta jak Digital Noise Filter i Digital Clean View, a także z dynamicznego kontrastu Mega DCR oraz UHD Dimming. HU7200 skaluje obraz niezależnie od źródła jego przesyłania do rozdzielczości Ultra High Definition.

Dzięki nowemu interfejsowi Smart Hub 2014 w jaki został wyposażony telewizor, skorzystamy z licznych aplikacji Samsung Smart TV, w tym z ponad 120 polskich takich jak najpopularniejsze usługi VOD, w tym w strefie Strefie VOD UHD. Jest ona dostępna jedynie na telewizorach Samsung Smart TV UHD z 2014 roku i umożliwia wyświetlanie filmów na żądanie w rozdzielczości i jakości Ultra High Definition (3840x2160) przy łączu internetowym o prędkości 20 Mb/s. Polska jest pierwszym krajem na kontynencie, w którym dostępna jest lokalna aplikacja oferująca filmy na żądanie w rozdzielczości 4K. Dotychczas były one w tej jakości dostępne za pośrednictwem globalnych aplikacji, które selektywnie wkraczały na nieliczne europejskie rynki. Zapewnia ekskluzywny dostęp do filmów tylko dla osób, które zakupią telewizory Samsung UHD.

Telewizor HU7200, którym sterować możemy także za pomocą głosu za pośrednictwem pilota lub po zainstalowaniu kamery. Został wyposażony w komplet złącz, w tym 4x HDMI, 3x USB, a także wejście umożliwiające podłączenie do modułu One Connect. Najnowszy model posiada również zintegrowaną kartę sieciową z opcją WiFi Direct, która umożliwi połączenie chociażby z urządzeniami mobilnym i skorzystanie z aplikacji Smart View 2.0. Ponadto, w HU7200 wbudowano tuner cyfrowy DVB-T/C/S2.

Najnowszy model telewizora Samsung Curved UHD HU7200 dostępny będzie w dwóch rozmiarach - o przekątnej ekranu 55 cali oraz 65 cali.

Sugerowane ceny detaliczne:

UE55HU7200 - 8 499 zł

UE65HU7200 - 13 099 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto