A A A

Samsung HW-MS650: nowa linia soundbarów Sound +

14 czerwca 2017, 12:10
Szeroka gama bezprzewodowych soundbarów firmy Samsung wzbogaciła się właśnie o nowy model HW-MS650, który dzięki zastosowanym technologiom pozwoli cieszyć się pełnią filmowych doznań.
Samsung HW-MS650: nowa linia soundbarów Sound +

Soundbar HW-MS650 łączy w sobie trzy najważniejsze cechy doskonałego urządzenia audio: świetne parametry dźwięku, minimalistyczną konstrukcję typu „One body" z wbudowanym subwooferem oraz funkcje bezprzewodowe. Dzięki temu, żeby cieszyć się efektem wysokiej jakości dźwięku przestrzennego w domu, nie trzeba od razu projektować instalacji audio czy remontować salonu, aby zamaskować przewody. Soundbary są doskonałym bezprzewodowym następcą kina domowego i cieszą się coraz większą popularnością.

Mówiąc o nowym soundbarze nie sposób nie wspomnieć o jego walorach estetycznych. Minimalistyczne wykończenie jest doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz. Z kolei dzięki konstrukcji typu „One body" i możliwości zamocowania urządzenia na jednym wieszaku pod telewizorem, nie trzeba martwić się o dodatkową półkę czy nieestetyczne przewody.

MS650 z wbudowanym subwooferem wykorzystuje technologie, dzięki którym użytkownicy otrzymują wysokiej jakości dźwięk oraz wygodę w zakresie obsługi. Urządzenie zawiera 9 odrębnych głośników (6 x woofer, 3 x tweeter). Odtwarza formaty HD Audio, które zachowują wysoką jakość i bogactwo oryginalnego dźwięku - częstotliwość próbkowania wynosi 96 kHz / 24 bit.

Z myślą o fanach mocnego basowego brzmienia zastosowano technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i tym samym zapewnia głębsze basy bez konieczności podłączenia osobnego subwoofera. Użytkownicy, którzy nie chcą zajmować się dodatkowymi ustawieniami sprzętu, z pewnością docenią tryb Smart Sound. W ramach tej funkcji soundbar automatycznie analizuje dźwięk i oferuje najlepszą opcję odtwarzania ścieżki audio - taką, która jest idealnie dostosowana do treści.

HW-MS650 łączy się bezprzewodowo z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. Co więcej, podłączając soundbar do telewizora, np. QLED TV, oba urządzenia możemy obsługiwać jednym pilotem Smart Control. Z kolei korzystając z aplikacji Samsung Multiroom na smartfona i tablet, możemy sterować soundbarem z poziomu urządzenia mobilnego. Poza tym ulubione utwory odtworzysz bezpośrednio z pamięci telefonu, serwisów streamingach lub ulubionych serwisów muzycznych.

Soundbar jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny HW-MS650 i srebrny HW-MS651.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto