A A A

Samsung MU9002 - telewizory premium UHD 4K

10 czerwca 2017, 08:20
Na naszym rynku debiutują telewizory MU9002 Premium UHD 4K. Czy ta linia produktów potrafi czymś zaskoczyć.
Samsung MU9002 - telewizory premium UHD 4K

W telewizorach MU9002 zastosowano zaawansowane technologie Dynamic Crystal Colour i 10-bitowy, które panel zapewniają odwzorowanie ponad miliarda kolorów, dzięki czemu barwy są nasycone i rzeczywiste, a przejścia tonalne naturalne i subtelne. Za sprawą HDR 1000 kontrast i intensywność barw są zbalansowane, co pozwala zobaczyć każdy szczegół zarówno w najjaśniejszych, jak i najciemniejszych fragmentach obrazu.

Dzięki technologii Precision Black nawet bardzo ciemne ujęcia będą wyraziste i szczegółowe - tak prznajmniej twierdzi producent. Jest to możliwe poprzez optymalizację podświetlenia ekranu, która zwiększa kontrast. Komfort oglądania filmów podnosi panel Ultra Black, którego konstrukcja została zainspirowana budową oka ćmy - minimalizuje odbicie światła podczas oglądania, także w trakcie dnia.

Natomiast funkcja Auto Depth Enhancer zapewnia poczucie niezwykłej głębi wyświetlanego obrazu. W tym przypadku poziom kontrastu dobierany jest optymalnie dla różnych obszarów ekranu - na pierwszym i drugim planie oraz w tle.
W serii MU09002 dostępne są telewizory z zakrzywionymi ekranami w trzech rozmiarach - 49, 55 i 65 cali. Telewizory zostały zaprojektowane zgodnie z konceptem 360 stopni, co oznacza, że prezentują się równie dobrze z każdej strony.

Użytkownicy telewizorów Premium UHD MU9002 otrzymują telewizor z nową wersją systemu Tizen, i interfejsem Smart Hub. Teraz z poziomu podręcznego dolnego paska mamy dostęp do różnych źródeł, które wykrywane są automatycznie - urządzenia, takie jak soundbary, konsole czy odtwarzacze Blu-ray otrzymują swoje ikony zaraz po podłączeniu, dzięki czemu można przełączyć się między źródłami, używając do tego jednego pilota. Do współpracy z telewizorem warto też wykorzystać smartfon. Dzięki aplikacji Smart View na smartfony z system Android i iOS użytkownicy mogą przeglądać aplikacje i uruchamiać wybrane programy z poziomu swojego urządzenia mobilnego. Smart View ma nowy interfejs, który wygląda teraz praktycznie tak samo, jak Smart Hub znany z telewizorów.

Specjalnie dla użytkowników telewizorów z serii Premium UHD Samsung przygotował w prezencie pakiet Premium Smart Pack , który zapewnia dostęp do zróżnicowanej oferty filmów i seriali w Smart TV. W ramach pakietu na start oferowany jest dostęp do aplikacji Filmbox Live (na 6 miesięcy), a po kolejnych trzech miesiącach widzowie otrzymają w prezencie dostęp do rozrywki oferowanej w ramach aplikacji player.pl.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Jak dobrać chłodzenie dla CPU?
25 czerwca 2017
Pokaźne portfolio akcesoriów firmy Zalman obejmuje sporą ilość coolerów zaprojektowanych z myślą o procesorach AMD i Intela w komputerach...Tablety marki KODAK wkrótce w Polsce
24 czerwca 2017
Firma ARCHOS wraz z Eastman Kodak Company, wprowadzają na europejski rynek serię tabletów KODAK. Modele dostępne będą w dwóch wariantach...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto