A A A

Samsung MU9002 - telewizory premium UHD 4K

10 czerwca 2017, 08:20
Na naszym rynku debiutują telewizory MU9002 Premium UHD 4K. Czy ta linia produktów potrafi czymś zaskoczyć.
Samsung MU9002 - telewizory premium UHD 4K

W telewizorach MU9002 zastosowano zaawansowane technologie Dynamic Crystal Colour i 10-bitowy, które panel zapewniają odwzorowanie ponad miliarda kolorów, dzięki czemu barwy są nasycone i rzeczywiste, a przejścia tonalne naturalne i subtelne. Za sprawą HDR 1000 kontrast i intensywność barw są zbalansowane, co pozwala zobaczyć każdy szczegół zarówno w najjaśniejszych, jak i najciemniejszych fragmentach obrazu.

Dzięki technologii Precision Black nawet bardzo ciemne ujęcia będą wyraziste i szczegółowe - tak prznajmniej twierdzi producent. Jest to możliwe poprzez optymalizację podświetlenia ekranu, która zwiększa kontrast. Komfort oglądania filmów podnosi panel Ultra Black, którego konstrukcja została zainspirowana budową oka ćmy - minimalizuje odbicie światła podczas oglądania, także w trakcie dnia.

Natomiast funkcja Auto Depth Enhancer zapewnia poczucie niezwykłej głębi wyświetlanego obrazu. W tym przypadku poziom kontrastu dobierany jest optymalnie dla różnych obszarów ekranu - na pierwszym i drugim planie oraz w tle.
W serii MU09002 dostępne są telewizory z zakrzywionymi ekranami w trzech rozmiarach - 49, 55 i 65 cali. Telewizory zostały zaprojektowane zgodnie z konceptem 360 stopni, co oznacza, że prezentują się równie dobrze z każdej strony.

Użytkownicy telewizorów Premium UHD MU9002 otrzymują telewizor z nową wersją systemu Tizen, i interfejsem Smart Hub. Teraz z poziomu podręcznego dolnego paska mamy dostęp do różnych źródeł, które wykrywane są automatycznie - urządzenia, takie jak soundbary, konsole czy odtwarzacze Blu-ray otrzymują swoje ikony zaraz po podłączeniu, dzięki czemu można przełączyć się między źródłami, używając do tego jednego pilota. Do współpracy z telewizorem warto też wykorzystać smartfon. Dzięki aplikacji Smart View na smartfony z system Android i iOS użytkownicy mogą przeglądać aplikacje i uruchamiać wybrane programy z poziomu swojego urządzenia mobilnego. Smart View ma nowy interfejs, który wygląda teraz praktycznie tak samo, jak Smart Hub znany z telewizorów.

Specjalnie dla użytkowników telewizorów z serii Premium UHD Samsung przygotował w prezencie pakiet Premium Smart Pack , który zapewnia dostęp do zróżnicowanej oferty filmów i seriali w Smart TV. W ramach pakietu na start oferowany jest dostęp do aplikacji Filmbox Live (na 6 miesięcy), a po kolejnych trzech miesiącach widzowie otrzymają w prezencie dostęp do rozrywki oferowanej w ramach aplikacji player.pl.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto