A A A

Samsung PRO Endurance - karty SD o dużej wytrzymałości

4 maja 2018, 07:20
Samsung zaprezentował kartę Samsung PRO Endurance microSDHC / microSDXC, której wyjątkowa trwałość pozwala na zapis do 43 800 godzin ciągłego nagrywania wideo.
Samsung PRO Endurance - karty SD o dużej wytrzymałości

Zaprojektowana dla osób, które na co dzień używają kart pamięci w zastosowaniach związanych z ochroną i nadzorem czyli urządzaniach monitorujących, kamerach osobistych czy kamerach samochodowych. Nowa karta PRO Endurance zapewnia odczyt danych z prędkością do 100 MB/s oraz zapis materiałów wideo w rozdzielczości Full HD i 4K z prędkością dochodzącą do 30 MB/s.

Samsung PRO Endurance oferuje 25 razy większą wytrzymałość niż poprzednie karty charakteryzujące się wysoką prędkością odczytu i zapisu. Karta objęta jest również 5-letnią gwarancją, co jest nowym standardem dla pojemności 128 GB.

Samsung PRO Endurance została zaprojektowana, aby sprostać trudnym warunkom otoczenia. Dzięki standardowi Samsung 4-Proof, jest odporna na wodę, skrajne temperatury, promieniowanie magnetyczne oraz rentgenowskie. W sytuacjach awaryjnych i kryzysowych, PRO Endurance jest niezawodnym rozwiązaniem do zapisywania najważniejszych momentów, bez ryzyka utraty lub uszkodzenia danych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
4 maja 2018, 09:55
Dawidzie, to stwierdzenie nigdy nie polega na weryfikacji, czy dla mnie jest to tanie, czy nie jest tanie. Jeżeli jest napisane, że coś nie będzie miało wysokiej ceny, to znaczy że nie będzie to cena wysoka w danym segmencie sprzętu. Jeżeli coś kosztuje 10 tysięcy złotych i konkurencja wyda inną rzecz z tego samego segmentu za 9,5 tysiąca złotych, to cena ta nie jest wysoka. Zrozumiałeś w końcu po tych wielu latach zadawania tego samego pytania?
avatar
~Anonim
4 maja 2018, 09:04
Witam! Pozwolę sobie zacytować fragment artykułu dotyczący tych kart, a pochodzący z innego serwisu. Fragment ten dotyczy ceny.  Oczywiście, na PCF tradycyjnie już zabrakło tej informacji: [quote=~Anonim] [...] Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze polskich cen – można się jednak spodziewać, że nie będą one bardzo wysokie. [/quote] Właśnie "nie będą bardzo wysokie".  Zależy, co kto uważa za wysokie :oczy: . Jeden powie, że 100 zł. to dużo, inny, że 1000 zł. to dużo, itd.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto