A A A

Samsung Pixon - telefon czy aparat?

9 stycznia 2009, 18:23
Pod koniec stycznia Samsung startuje w naszym kraju ze sprzedażą nowego modelu SGH-M8800 Pixon. Wyróżnia go przede wszystkim aparat o 16-krotnym zoomie cyfrowym.
Samsung Pixon - telefon czy aparat?

Samsung Pixon to telefon o grubości 14,9 mm, który jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz i aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli. Pixon przypomina prawdziwy aparat fotograficzny nie tylko wyglądem, ale także możliwościami, takimi jak: 16-krotny zoom cyfrowy, system automatycznego ustawiania ostrości, krótki czas naświetlania, system rozpoznawania twarzy i funkcja zapisywania zdjęcia wraz ze współrzędnymi geograficznymi miejsca jego wykonania.

Telefon Samsung Pixon

Telefon jest wyposażony także w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy i zintegrowaną przeglądarkę zdjęć. Oprócz tego znajdziemy w nim moduł GPS, modem HSDPA, a także radio z funkcją RDS.

Samsung Pixon pojawi się w sprzedaży w sieci Era oraz – pod koniec stycznia – w punktach sprzedaży detalicznej (sugerowana cena: 1499 złotych).

Telefon Samsung Pixon

Źródło: SAMSUNG


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Aktywny Kabel Optyczny HDMI
23 kwietnia 2019
Active Optical Cable (AOC) to technologia okablowania wykorzystująca światłowód do przedłużenia sygnału HDMI. Korzyścią takiego...

Inno3D GTX 1650 TWIN X2 OC oraz COMPACT
23 kwietnia 2019
Inno3D przedstawia nowego członka rodziny GTX, bazującej na architekturze Turing. Dziś na rynku debiutuje karta GTX 1650 w dwóch wersjach –...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto