A A A

Samsung Pixon - telefon czy aparat?

9 stycznia 2009, 18:23
Pod koniec stycznia Samsung startuje w naszym kraju ze sprzedażą nowego modelu SGH-M8800 Pixon. Wyróżnia go przede wszystkim aparat o 16-krotnym zoomie cyfrowym.
Samsung Pixon - telefon czy aparat?

Samsung Pixon to telefon o grubości 14,9 mm, który jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz i aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli. Pixon przypomina prawdziwy aparat fotograficzny nie tylko wyglądem, ale także możliwościami, takimi jak: 16-krotny zoom cyfrowy, system automatycznego ustawiania ostrości, krótki czas naświetlania, system rozpoznawania twarzy i funkcja zapisywania zdjęcia wraz ze współrzędnymi geograficznymi miejsca jego wykonania.

Telefon Samsung Pixon

Telefon jest wyposażony także w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy i zintegrowaną przeglądarkę zdjęć. Oprócz tego znajdziemy w nim moduł GPS, modem HSDPA, a także radio z funkcją RDS.

Samsung Pixon pojawi się w sprzedaży w sieci Era oraz – pod koniec stycznia – w punktach sprzedaży detalicznej (sugerowana cena: 1499 złotych).

Telefon Samsung Pixon

Źródło: SAMSUNG


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto