A A A

Samsung QLED - ozdoba salonu

13 listopada 2017, 05:20
Samsung QLED to nowa kategoria telewizorów, które ze względu na jakość obrazu i wykonania spodobają się widzom. Dzięki połączeniu parametrów ekranu z nową konstrukcją i licznymi funkcjami Smart TV urządzenia te mogą stać się ozdobą każdego salonu.
Samsung QLED - ozdoba salonu

Linia QLED to pierwsze telewizory, które za sprawą nowej technologii Quantum Dot oddają pełną paletę barw - kolory są nasycone, intensywne i rzeczywiste. Linia QLED dysponuje dużymi możliwościami w zakresie montażu, dzięki którym telewizor stanie się pięknym elementem wnętrza.

Można go powiesić jak obraz, płasko, przy samej ścianie lub wyeksponować na jednej z kilku podstaw. W ramach Smart TV widzowie zyskują szybki i łatwy dostęp do ulubionych aplikacji i usług wideo na żądanie.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto