A A A

Samsung Smart TV ma już 105 polskich aplikacji

18 grudnia 2013, 17:49
Samsung Smart TV ma już 105 polskich aplikacji
Nieodwracalnie minęły już czasy, gdy odbiornik telewizyjny służył jedynie do oglądania nadawanych przez stacje programów. Telewizory Samsung obecnej generacji Smart TV mają ponad 100 aplikacji w języku polskim.

Wśród aplikacji Samsung Smart TV znajdują się także takie, które do niedawna trudno było sobie wyobrazić na ekranie telewizyjnym. Są to między innymi nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, bogata gama przepisów kulinarnych, dostęp do bazy filmów, seriali i programów, odbycia kursu prawa jazdy czy zamówienia jedzenia za pośrednictwem telewizora Samsung Smart TV.

W ostatnim czasie na platformie Samsung Smart TV pojawiły się trzy nowe aplikacje. To dzięki nim liczba polskojęzycznych aplikacji osiągnęła już liczbę 105.

Eventorium to serwis dla tych, którzy lubią bywać, niezależnie od tego czy chodzi o artystyczne wystawy, koncerty czy imprezy. Aplikacja ta została przygotowana z myślą o użytkownikach Polski. Przedstawia informacje na temat interesujących wydarzeń dzięki pobieraniu danych z Facebooka. Po włączeniu aplikacji, system geolokalizuje nasze położenie i wyświetla mapę wydarzeń w najbliższej okolicy. Dzięki tej aplikacji łatwo też można zaplanować weekend w innym mieście - wystarczy wpisać jego nazwę w wyszukiwarkę i ustawić odpowiednią datę.

Cinkciarz.pl to z kolei oficjalna aplikacja znanego internetowego kantoru o tej samej nazwie. Możemy dzięki niej, bez ruszania się sprzed telewizora, sprawdzać kursy światowych walut i korzystać z intuicyjnego kalkulatora.

Sto piąta aplikacja to eBOK Energa. Jest to pierwsza w Polsce multifunkcjonalna aplikacja o charakterze informacyjnym, edukacyjnym i obsługowym. Oprócz informacji o produktach i usługach firmy Energa, znajdziemy tam praktyczne porady jak oszczędzać energię elektryczną. Klienci Energi mają też wgląd na ekranie telewizora w swoje konta, widzą należności i zużycie energii.

Pod względem liczby rodzimych aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV Polska znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce – tuż za Francją i Włochami.

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto