A A A

Samsung SmartPrint ułatwia mobilne drukowanie

8 kwietnia 2013, 15:35
Samsung SmartPrint ułatwia mobilne drukowanie

Urządzenia wielofunkcyjne Samsung SmartPrint ułatwiają drukowanie z urządzeń mobilnych. Nie wymaga to dodatkowych narzędzi, sterowników ani konfiguracji sieci w telefonie.

Protokół Wi-Fi Direct

Dzięki tej funkcji można bezprzewodowo połączyć się z urządzeniem z każdego miejsca w domu, z każdego urządzenia wyposażonego w Wi-Fi Direct. Z łatwością pozwala wydrukować obrazy i pliki bezpośrednio ze smartfona, tabletu, laptopa czy innych urządzeń przenośnych. Przycisk WPS łatwo i bezpiecznie łączy z siecią bezprzewodową (konfiguracja chroniona Wi-Fi).

Samsung Print Apps

Aby cieszyć się wydrukami najwyższej jakości z urządzeń mobilnych wystarczy pobrać jedną z 3 aplikacji Samsung Apps ułatwiających pracę z drukarką z serii Smart Print: Crayons – aby wydrukować kolorowanki dla dzieci, przepisy.pl – aby znaleźć ponad 2000 inspiracji kulinarnych lub Samsung Mobile Print – czyli aplikację pozwalająca na drukowanie, skanowanie, wysyłanie faksów bezprzewodowo ze smartfona czy tabletu. Wystarczy wybrać urządzenie oraz plik.

Urządzenia wielofunkcyjne Samsung CLX-3305W i SCX-3405W z bezprzewodowym łączem Wi-Fi Direct umożliwiają swobodę ruchu – w tym drukowanie z urządzeń przenośnych, nawet jeśli nie są podłączone do sieci. Zdjęcia z wakacji, przepisy kulinarne, kolorowanki dla dzieci, praca domowa czy bilety do kina. Przycisk ECO pozwala na oszczędność papieru i energii. Kreator dokumentów to aplikacja umożliwiająca tworzenie i udostępnianie w formie cyfrowej plików oraz informacji zeskanowanych lub przesłanych faksem. Używając jednego przycisku z łatwością można drukować bezpośrednio ze smartfona czy tabletu.

Przycisk Print Screen

Dzięki tej prostej funkcjonalności nie trzeba zapisywać plików przeznaczonych do wydrukowania – wystarczy raz kliknąć, aby wydrukować to, co pojawia się na ekranie. Bez starty cennego czasu.

Wysoka jakość druku

Technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page), opracowana przez firmę Samsung, poprawia jakość kolorów i zapewnia perfekcyjne wydruki za każdym razem. Automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi.

Oszczędność miejsca

Kompaktowe rozmiary urządzeń Samsung dają możliwość wkomponowania ich w domową przestrzeń bez wcześniejszych przygotowań. Nie są potrzebne specjalne półki, duże biurka czy nowe szafki. Urządzenia Samsung sprytnie wpasują się we wnętrze każdego mieszkania.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto