A A A

Samsung Turtle Glass w Galaxy S7?

22 września 2015, 12:00
Serwis Phone Arena dotarł do dokumentów z których wynika, że Samsung może zrezygnować ze szkła Gorilla Glass na rzecz własnego rozwiązania.
Samsung Turtle Glass w Galaxy S7?

Samsung złożył wniosek o zastrzeżenie nowego znaku towarowego - Turtle Glass, który jednoznacznie kojarzy się z produktem firmy Corning, czyli szkłem chroniącym wyświetlacze smartfonów. Natychmiast pojawiły się przypuszczenia, że Koreańczycy chcą opracować swoje rozwiązanie.

W tym miejscu warto przypomnieć, że Samsung korzysta z Gorilla Glass nieprzerwanie od 2010 roku, co znaczy, że pojawiło się ono w pierwszym Galaxy S.

Na razie nie wiadomo nic więcej. Aczkolwiek jeśli Koreańczycy zastrzegli nowy znak towarowy, to rozwiązanie może być już gotowe i zobaczymy je w nadchodzącym Galaxy S7.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
h0uek
22 września 2015, 14:46
Jeśli się okaże wytrzymalsze... Konkurencji nigdy zbyt wiele.
Najnowsze aktualności


Opaska Hykker SmartyFit 3 w Biedronce
22 września 2018
Mierzy kroki, monitoruje sen, liczy spalone kalorie - w najbliższy poniedziałek 24 września do oferty Biedronki trafi nowa generacja...


Nowa GroPro HERO7 Black już na rynku
21 września 2018
Firma GoPro zaprezentowała nową wersję flagowej kamery HERO7 Black, Urządzenie posiada wbudowaną wewnętrzną stabilizację obrazu.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto