A A A

Samsung Turtle Glass w Galaxy S7?

22 września 2015, 12:00
Serwis Phone Arena dotarł do dokumentów z których wynika, że Samsung może zrezygnować ze szkła Gorilla Glass na rzecz własnego rozwiązania.
Samsung Turtle Glass w Galaxy S7?

Samsung złożył wniosek o zastrzeżenie nowego znaku towarowego - Turtle Glass, który jednoznacznie kojarzy się z produktem firmy Corning, czyli szkłem chroniącym wyświetlacze smartfonów. Natychmiast pojawiły się przypuszczenia, że Koreańczycy chcą opracować swoje rozwiązanie.

W tym miejscu warto przypomnieć, że Samsung korzysta z Gorilla Glass nieprzerwanie od 2010 roku, co znaczy, że pojawiło się ono w pierwszym Galaxy S.

Na razie nie wiadomo nic więcej. Aczkolwiek jeśli Koreańczycy zastrzegli nowy znak towarowy, to rozwiązanie może być już gotowe i zobaczymy je w nadchodzącym Galaxy S7.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
h0uek
22 września 2015, 14:46
Jeśli się okaże wytrzymalsze... Konkurencji nigdy zbyt wiele.
Najnowsze aktualności
Automatyczny odkurzacz i mop w jednym
21 lutego 2019
Najnowszy robot sprzątający RoboJet Duel 3 jest połączeniem automatycznego odkurzacza i mopa. Urządzenie umożliwia dodatkowo mapowanie...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto