A A A

Samsung poszerza ofertę gier na Smart TV

9 marca 2016, 12:00
Gaming w chmurze to dziś coraz popularniejsza forma cyfrowej rozrywki. W odpowiedzi na potrzeby miłośników gier wideo firma Samsung rozwija usługę subskrypcyjną GameFly Streaming dostępną na telewizorach Smart TV.
Samsung poszerza ofertę gier na Smart TV

Od 24 lutego na fanów gier akcji czeka seria przygód pięknej brytyjskiej archeolog Lary Croft, a na wielbicieli zręcznościówek - trójwymiarowa gra pozwalająca wcielić się w pilota wojskowego helikoptera.

„Lara Croft and the Guardian of Light" to połączenie gry akcji z elementami przygodowymi, która stanowi świeże podejście do klasycznej serii Tomb Raider. Tym razem Larze Croft towarzyszy wojownik Majów imieniem Totec, a fabuła obraca się wokół tajemniczego artefaktu - Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Gra jest dostępna w obu pakietach gier na platformie GameFly - „Family Pack" oraz „Gamer Pack". Subskrybenci „Gamer Pack" mogą też wybierać spośród dwóch innych nowych tytułów. Czeka na nich słynna „Tomb Raider" oraz „Thunder Wolves", czyli gra zręcznościowa pozwalająca zasiąść za sterami współczesnych helikopterów bojowych i wraz z innymi członkami oddziału walczyć z siłami terrorystów.

Wystarczy odpowiedni gamepad i dostęp do internetu, by przenieść się w świat przygód i trzymającej w napięciu akcji. W ofercie GameFly Streaming każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno miłośnicy wyścigów, gier akcji, gier sportowych, fabularnych (RPG) czy planszowych, a także gier z gatunku „first person shooter" (FPS). Oferta obejmuje tak popularne tytuły jak Batman Arkham Origins, Lego Batman 3, GRID 2, WRC 4 czy HITMAN Absolution.

Usługa GameFly jest dostępna na telewizorach Samsung Smart TV od sierpnia 2015 roku (J5500 i wyższe modele) i Smart TV 2014 (H550 i wyższe modele), a także w najnowszej linii telewizorów Smart TV 2016, które zostaną wprowadzone do sprzedaży wiosną.

W Samsung Smart TV w Panelu Gry znajdziemy też kolejnych 100 gier do pobrania. Dzięki wysokiej jakości obrazu i dużemu ekranowi użytkownicy mogą cieszyć się najbardziej realistycznymi grami dostępnymi na telewizorach. Obecnie z serwisu korzystają gracze w ponad 40 krajach (rekord to 4,5 mln użytkowników miesięcznie).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto