A A A

Samsung prezentuje komputer typu All-In-One Serii 7

29 sierpnia 2012, 14:50
Samsung prezentuje komputer typu All-In-One Serii 7

Firma Samsung zaprezentuje na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie – IFA 2012 – nowy komputer.

Komputer All-In-One (AIO) Serii 7 został wyposażony w procesor Intel Core i7 trzeciej generacji, 8 GB pamięci RAM, dedykowaną kartę graficzną AMD Radeon HD oraz ekran WQHD o rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Wykorzystuje też innowacyjne funkcje nawigacji, takie jak 10-punktowe sterowanie wielodotykowe oraz wydawanie poleceń za pomocą gestów dłoni.

Wrażenia użytkowe

W związku ze zbliżającą się premierą Windows 8 popyt na komputery All-In-One PC ma wzrosnąć, ponieważ zyskają one bardziej zaawansowane i wygodne funkcje, zastępując w dużej mierze komputery biurkowe.

Aby zapewnić użytkownikom maksymalne korzyści, Samsung udoskonalił nie tylko podzespoły swojego All-In-One PC, ale również jego oprogramowanie.xxx Intuicyjna obsługa dotykowa i lepsza widoczność

Komputer Samsung AIO Serii 7 został wyposażony w 10-punktowy ekran wielodotykowy, umożliwiając sterowanie za pomocą wszystkich dziesięciu palców. Zwiększona czułość pozwala użytkownikom cieszyć się wszystkimi możliwościami aplikacji rozrywkowych albo wykonywać edycję treści. Jako system domowej rozrywki, nowy komputer oferuje 178-stopniowy kąt widzenia w pionie i poziomie.

Sterowanie gestami

Kolejną zaletą nowych komputerów AIO jest rozpoznawanie pięciu gestów dłoni, które pozwalają wygodnie sterować urządzeniem z odległości nawet jednego metra, co jest bardzo przydatne na przykład podczas oglądania filmów. Przesunięcie dłoni w prawo lub w lewo pozwala przewrócić kartkę elektronicznej książki, a przekręcenie nadgarstka zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara umożliwia zmianę głośności. Przez zamknięcie dłoni można też wybrać opcję w programie oraz zatrzymać film przez machnięcie rękami.

Prawdziwa moc

Za wydajność odpowiada procesor Intel Core i7/i5 trzeciej generacji oraz 8 GB pamięci RAM. Procesor graficzny AMD Radeon HD 7850M, napęd Blu-ray, dysk twardy o pojemności do 1TB, a także dysk SSD o pojemności 64GB pozwalają cieszyć się treściami w szerokiej gamie formatów i umożliwiają płynne odtwarzanie, edytowanie, tworzenie i zapisywanie treści.

Aby zaoferować użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia, AIO PC wyposażony jest w 14-watowe głośniki główne, a także głośniki wysokotonowe i obsługę standardu Dolby.

Wzornictwo

Nowoczesny, minimalistyczny design stanowi ciekawy akcent w domowym wnętrzu. Komputery Samsung AIO Serii 7 wkomponowują się w przestrzeń i oszczędzają miejsce, a jednocześnie wyróżniają się stylową, metaliczną podstawą w kształcie łuku, cienkim monitorem z wytrzymałą metalową krawędzią oraz jednolitą, czarną powierzchnią ekranu.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Karaoke ze Spotify?
2 lipca 2020
Serwis uruchomił funkcję wyświetlania tekstów piosenek w czasie rzeczywistym.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto