A A A

Samsung prosi użytkowników Note7, aby skorzystali z programu wymiany urządzeń

12 września 2016, 10:40
Samsung oficjalnie prosi wszystkich, którzy zakupili Note 7 o jak najszybszą jego wymianę. Telefon ma wadę fabryczną, która sprawa, że może eksplodować w trakcie ładowania.
Samsung prosi użytkowników Note7, aby skorzystali z programu wymiany urządzeń

„Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Prosimy użytkowników, aby wyłączyli swoje Note7 i wymienili na nowe, tak szybko, jak to tylko możliwe", mówi DJ Koh, President of Mobile Communications Business, Samsung Electronics. „Prowadzimy wysyłkę nowych urządzeń, aby mogły one zostać przekazane klientom w ramach programu wymiany tak wygodnie, jak to tylko możliwe oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Bardzo dziękujemy naszym klientom za zrozumienie i cierpliwość".

Samsung robi wszystko, żeby zapewnić pomoc i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Samsung zidentyfikował wadliwe urządzenia i zaprzestał ich sprzedaży oraz dostaw.

Wszystkich klientów, którzy zakupili Note7 firma prosi o wyłączenie urządzenia i jak najszybsze skorzystanie z programu wymiany. Szczegóły pod tym linkiem

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto