A A A

Samsung przestrzega przed próbą wyłudzenia

13 czerwca 2018, 10:00
W sieci pojawia się coraz większa liczba informacji na temat promocji umożliwiającej zakup smartfonu Samsung Galaxy S9 za 1EUR.
Samsung przestrzega przed próbą wyłudzenia

"Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów, które jest dla nas najwyższym priorytetem, oświadczamy, że Samsung Electronics Polska nie jest organizatorem tej promocji. Jednocześnie przestrzegamy przed podmiotami podszywającymi się pod naszą firmę. Apelujemy do klientów o wzmożoną czujność" - ostrzega polski oddział koreańskiego giganta.

Z informacji uzyskanych przez Samsung wynika, że akcja, w ramach której można kupić urządzenia Samsung Galaxy S9 w cenie 1EUR, to działanie mające na celu wprowadzanie klientów w błąd przez podmiot w żaden sposób niezwiązany z firmą Samsung oraz najpewniej próba wyłudzenia pieniędzy. "Przestrzegamy przed klikaniem w podejrzane linki i korzystaniem z ofert bez uprzedniej weryfikacji ich wiarygodności i rzetelności" - dodaje Samsung.

Modele Galaxy S9 i Galaxy S9+ były jednymi z najpopularniejszych smartfonów na świecie w kwietniu.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nadchodzi PSD2
13 września 2019
Od 14 września br. zmienią się zasady korzystania z usług bankowych.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto