A A A

Samsung również zrezygnuje z złącza w telefonach?

15 października 2018, 13:15
Samsung - jeden z ostatnich, jeśli nie ostatni, wielki producent smartfonów, który dzielnie broni złącza audio w topowych smartfonach, może niebawem zmienić zdanie.
Samsung również zrezygnuje z złącza w telefonach?

Informacje o porzuceniu przez Samsunga złącza słuchawkowego jack pochodzą z Korei. Kiedy więc producent miałby zdecydować się na zrezygnowanie z popularnego jacka? Najprawdopodobniej już od jesieni przyszłego roku - można więc spodziewać się, iż pierwszym smartfonem bez złącza słuchawkowego zostanie któryś z modeli należących do rodziny Galaxy Note.

Koreańskie źródło nie wspomina jednak, dlaczego dokładnie Samsung miałby zdecydować się na usunięcie portu pozwalającego na podłączenie klasycznych słuchawek - sprawa może być powiązana ze zmianami w designie urządzeń oraz nowym projektem, który może pojawić się już przy okazji przyszłorocznej premiery Samsunga Galaxy S10.

Póki co trzeba czekać na więcej konkretów związanych z tym posunięcie. Fani Samsunga mogą być rozczarowani w najbliższej przyszłości.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto