A A A

Samsung szykuje hologram do smartfona

3 października 2019, 15:55
Premiera nowego flagowca Samsunga zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku. Zarejestrowany przez firmę patent sugeruje, że czeka nas ciekawa niespodzianka.
Samsung szykuje hologram do smartfona

Samsung pracuje już powoli nad nową generacją swoich smartfonów. Nie do końca wiadomo, jak będzie nazywał się telefon. Pojawiły się plotki o tym, że Samsung zamiast serii S oraz Note zamierza stworzyć jedną linię i nazwać ją Galaxy One.

Wygląda na to, że firma szykuje też inną interesującą nowość. Samsung opatentował właśnie pomysł na stację dokującą z etui, która wyposażona jest w umieszczony pod kątem wystający wyświetlacz. Oprócz prezentowania trójwymiarowych obiektów miałby on służyć do powiadomień, a nawet korzystania z telefonu bez podnoszenia go ze stołu - np. zmiany głośności czy oglądania filmów.

Najprawdopodobniej nie będzie to jednak pełnoprawny ekran holograficzny, a raczej jego namiastka. Koncepcja zakłada możliwość regulacji położenia gadżetu.

Więcej szczegółów poznamy prawdopodobnie w momencie prezentacji kolejnego flagowca koncernu. Ta będzie mieć miejsce najwcześniej w pierwszym kwartale 2020 roku.

fot. Samsung


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Japończycy planują Społeczeństwo 5.0
15 października 2019
Od 4 lat Japończycy pracują nad tym, by znacząco usprawnić funkcjonowanie społeczeństwa za pomocą technologii. Jutro w Tokio rozpoczyna...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto