A A A

SanDisk Connect - nowa linia pamięci flash

20 września 2013, 11:52
SanDisk Connect - nowa linia pamięci flash

SanDisk wprowadza na rynek SanDisk Connect, nową linię bezprzewodowych urządzeń flash, obejmującej rozwiązania SanDisk Connect Wireless Flash Drive oraz SanDisk Connect Wireless Media Drive, które ułatwiają dostęp oraz udostępnianie multimediów za pomocą różnych urządzeń mobilnych.

SanDisk Connect Wireless Flash Drive to bezprzewodowa pamięć flash, która umożliwia użytkownikom różnych urządzeń mobilnych i komputerów bezprzewodowe zapisywanie, udostępnianie i strumieniowe przesyłanie treści. Ta najmniej-sza i najtańsza na rynku bezprzewodowa pamięć USB daje użytkownikowi maksymalnie 32 GB dodatkowej pojemności bez potrzeby korzystania z połączenia internetowego lub kabli. Możliwy jest jednoczesny dostęp do zapisanych w pamięci zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów z wielu urządzeń w domu lub w podróży. Naładowany akumulator wystarcza nawet na czterogodzinną ciągłą transmisję strumieniową.

SanDisk Connect Wireless Media Drive to bezprzewodowy napęd przenośny, ciekawe rozwiązanie dla osób często podróżujących lub dla rodziców, którzy chcą mieć szybki dostęp do rozrywki dla swoich dzieci. Użytkownik może wszędzie zabierać ze sobą różne treści — filmy HD3, nagrania wideo, muzykę i zdjęcia. To eleganckie, mieszczące się w kieszeni urządzenie zostało opracowane z myślą o wygodzie i przenośności. Jedno naładowanie akumulatora wystarcza nawet na osiem godzin ciągłej transmisji strumieniowej2. Urządzenie jest dostępne z pamięcią o maksymalnej pojemności 64 GB i ma gniazdo na kartę pamięci SDHC/SDXC, co umożliwia zapisywanie i udostępnianie treści o większej objętości lub wygodne przeglądanie na urządzeniu mobilnym zdjęć wysokiej jakości z karty pamięci aparatu fotograficznego. Napęd może się łączyć bezprzewodowo z maksymalnie ośmioma urządzeniami mobilnymi i wykonywać jednocześnie transmisję strumieniową pięciu różnych filmów HD.

SanDisk Connect Wireless Media Drive

Produkty z linii SanDisk Connect są zgodne z urządzeniami iPhone, iPad, iPod touch, Kindle Fire i Android oraz komputerami PC i Mac5. Filmy, muzykę, zdjęcia i dokumenty można ładować w prosty sposób metodą przeciągania plików. Dostęp do tych treści zapewniają aplikacje SanDisk Connect, które można pobrać z serwisów App Store, Google Play Store i Amazon Appstore for Android.

Ceny i dostępność

Urządzenie SanDisk Connect Wireless Flash Drive jest dostępne z pamięcią o pojemności 16 GB i 32 GB. Sugerowana cena detaliczna wynosi odpowiednio 49,99 USD i 59,99 USD.

Urządzenie SanDisk Connect Wireless Media Drive jest dostępne z pamięcią o pojemności 32 GB i 64 GB, w cenie odpowiednio 79,99 USD i 99,99 USD.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto