A A A

SanDisk ReadyCache dostępny w Polsce

26 września 2012, 13:31
SanDisk ReadyCache dostępny w Polsce

Hama wprowadziła do swojej oferty dysk SSD SanDisk ReadyCache. Jego zastosowanie przyspiesza uruchamianie komputera i aplikacji.

SanDisk ReadyCache to rozwiązanie, które łączy dysk SSD o pojemności 32GB z oprogramowaniem ExpressCache firmy Condusiv Technologies. System umieszcza w pamięci podręcznej najczęściej używane pliki, co wpływa na wydajną pracę komputera. Wszystkie dane trafiające do pamięci podręcznej znajdują się również na dysku twardym.

Jak zapewnia producent - SanDisk ReadyCache umożliwia czterokrotnie szybszy rozruch systemu niż samodzielny 2,5” calowy dysk twardy SATA pracujący z prędkością 7200 obr./min, a także dwunastokrotnie szybsze uruchamianie aplikacji. Tę ostatnią funkcjonalność szczególnie mają docenić gracze komputerowi oraz użytkownicy aplikacji biznesowych oraz multimediów. Zaletą dysku jest również jego szybka i łatwa instalacja, która nie wymaga długotrwałych procedur czy migracji danych.

Cena SanDisk ReadyCache wynosi 199 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto