A A A

SanDisk rozwija technologie zapisu i przechowywania danych

14 września 2014, 10:00
SanDisk Corporation zaprezentował najnowszy model kart pamięci SanDisk Extreme PRO CFast 2.0 oraz ogłosił, że SanDisk Extreme PRO SSD będzie dedykowanym produktem do zapisu treści w jakości 4K.
SanDisk rozwija technologie zapisu i przechowywania danych

SanDisk wprowadził na rynek pierwszą na świecie kartę CFast 2.0 w 2013 roku. Kolejna odsłona tego modelu jest jeszcze lepszym uzupełnieniem najnowszych, profesjonalnych produktów do zapisu zdjęć i video. Karta o pojemności 128GB zapewnia prędkość zapisu danych na poziomie 440MB/s oraz odczytu do 515MB/s zwiększając znacząco efektywność pracy na profesjonalnych urządzeniach. Dodatkowo, nowa karta to idealne połączenie przestrzeni do zapisu plików, prędkości zapisu oraz jakości pracy dla nagrywania treści w 4K (4096x2160p)1.

Potwierdzając najwyższą jakość I niezawodność produktów SanDisk CFast 2.0, jeden z kluczowych producentów sprzętu video - ARRI, uznał kartę SanDisk Extreme PRO Cfast 2.0 jako wybór firmy dla profesjonalnych kamer, modeli ALEXA i AMIRA.

Najnowsze karty SanDisk Extreme PRO CFast 2.0 będą dostępne na rynku w październiku. SanDisk Extreme PRO SSDs są dostępne w ofercie sklepów w Polsce w sieci autoryzowanych dystrybutorów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto