A A A

Sanyo PLC-XU116 - projektor z funkcją Corner Keystone Correction

12 marca 2010, 10:54
Sanyo PLC-XU116  - projektor z funkcją Corner Keystone Correction

Firma SANYO wprowadza na polski rynek nowy projektor z rodziny high-endowych projektorów przenośnych – model PLC-XU116. Oprócz atrakcyjnych parametrów technicznych, takich jak jasność 4.500 ANSI lumenów, kontrast 1.000:1 i rozdzielczość XGA (1024 x 768), nowy projektor ma unikalną funkcję Corner Keystone Correction umożliwiającą precyzyjną korekcję geometrii w narożach obrazu.

Korekcja zniekształceń, Wi-Fi i zarządzanie przez LAN

Sanyo PLC-XU116 wyposażono w funkcję korekcji zniekształceń obrazu (Keystone) w pionie (±40°), i w poziomie (±30°) oraz dodatkową funkcje korekcji zniekształceń obrazu w narożnikach (Corner Keystone).  Projektor ma wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi i możliwość zarządzania przez sieć LAN.

 

Sanyo PLC-XU116 wyposażono w bogaty zestaw złącz. Oprócz 2 wejść komputerowych (D-Sub15) i wejścia DVI, ma on 2 wejścia Video (RCA i MiniDin 4), 2 wejścia Audio, 1 wyjście Audio oraz wyjście na zewnętrzny monitor (D-Sub15) oraz porty sterujące RS232, USB typy A i B a także gniazdo sieciowe RJ45.

Inne funkcje

Sanyo PLC-XU116 ma wiele funkcji ułatwiających użytkownikowi pracę z urządzeniem. Są to m.in.: automatyczne wykrywanie źródła sygnału, zarządzanie kolorami, tryb dostosowania kolorów obrazu do koloru ekranu czy Direct-Off, umożliwiającą odłączenie zasilania bezpośrednio po zakończeniu prezentacji. Blokada projektora za pomocą kodu PIN i gniazdo do zabezpieczeń standardu Kensington zapewniają bezpieczeństwo projektora.

Cena, dostępność i gwarancja

Model PLC-XU116 dostępny będzie w sprzedaży w II połowie marca 2010 r. w sugerowanej cenie detalicznej 7 999 zł (z VAT). Gwarancja: 5 lat na projektor (max. 6.000h) i 5 lat (max. 2.500h) na lampę.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto