A A A

Sapphire Radeon HD 7850 w trzech nowych odsłonach

12 lipca 2012, 12:29
Sapphire Radeon HD 7850 w trzech nowych odsłonach

W ofercie firmy Sapphire pojawiły się nowe Radeony z rodziny HD 7850 – dwie wersje z 2 GB pamięci DDR5 (standardowa i OC) oraz model z 1 GB, przeznaczony do pracy w nieco niższych rozdzielczościach.

Standardowa wersja z 2GB pamięci ma taktowania na poziomie 860/1200 MHz. Wersję OC podkręcono do częstotliwości 920/1250 MHz. W przypadku modelu z 1 GB przetaktowano jedynie rdzeń – do 900 MHz – natomiast zegar pamięci pozostał na niezmienionym poziomie (1200 MHz).

Wszystkie karty wyposażono w dwie kości BIOS-u. Przełączenie na BIOS alternatywny automatycznie zwiększa taktowania karty. Wydajne chłodzenie najnowszych Radeonów firmy Sapphire zapewniają coolery Dual-X. Autorskie, dwuwentylatorowe systemy chłodzenia z kilkoma rurkami cieplnymi działają cicho i efektywnie odprowadzają ciepło, co potwierdzają testy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto