A A A

Savage USB - wydajny pendrive od HyperX

19 listopada 2015, 10:00
HyperX zaprezentował nowy pendrive z linii HyperX Savage. Pamięć flash oferuje szybkie przesyłanie danych z prędkością do 350MB/s (odczyt) oraz do 250MB/s (zapis), pozwalając tym samym zaoszczędzić czas podczas odczytywania, edytowania oraz przenoszenia plików.
Savage USB - wydajny pendrive od HyperX

Najnowszy pendrive od HyperX'a jest swoistym następcą popularnej pamięci USB HyperX Fury, a zarazem uzupełnieniem linii Savage (w której skład wchodzą dyski SSD oraz pamięci RAM) o dodatkową kategorię produktową. HyperX Savage jest dostępny w sprzedaży w trzech wariantach pojemnościowych do wyboru - 64, 128 oraz 256GB. Dzięki temu, użytkownik nie będzie musiał się martwić brakiem miejsca nawet na największe pliki, takie jak filmy, zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości czy też pliki muzyczne. Zgodność ze standardem USB 3.1 Gen 1 umożliwia wykorzystanie portów USB 3.1 w komputerach stacjonarnych i przenośnych. Pamięć jest także wstecznie kompatybilna ze standardami USB 3.0 and USB 2.0. Stylowy pendrive HyperX Savage został zamknięty w czarnej obudowie o agresywnym wyglądzie z charakterystycznym logo HyperX w kolorze czerwonym. Jej budowa gwarantuje harmonijną współpracę z wieloma platformami i konsolami do gier wideo, takimi jak: PS4, PS3, Xbox One czy Xbox 360.

Pamięć flash HyperX Savage jest objęta pięcioletnią gwarantują producenta wraz z bezpłatnym wsparciem technicznym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto