A A A

Sennheiser HD 4.50 BTNC - niemiecka jakość dźwięku.

11 grudnia 2017, 15:40
Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser HD 4.50 BTNC z aktywną redukcją szumów NoiseGard.
Sennheiser HD 4.50 BTNC - niemiecka jakość dźwięku.

Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser HD 4.50 BTNC łączą przenośność i jakość dźwięku, z której słynie niemiecki producent. Dzięki składanej konstrukcji słuchawki są poręczniejsze. Aktywna redukcja szumów Senneheiser NoiseGard, zamknięte przetworniki i grube poduszki wokółuszne znakomicie zmniejszają hałas zewnętrzny, nawet w bardzo głośnym otoczeniu.

Ze smartfonem łączą się za pośrednictwem złącza Bluetooth, w szybkim parowaniu zaś pomaga NFC.
Akumulator zapewnia ponad 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Jeśli jednak bateria wyczerpie się, HD 4.50 bez problemu działają także na dołączonym kablu. Dzięki tym słuchawkom można nie tylko cieszyć się ulubioną muzyką, lecz także prowadzić rozmowy telefoniczne - wbudowany mikrofon sprawia, że są uniwersalne. HD 4.50 BTNC nadają się do codziennego użytku: w domu, w pracy czy nawet podczas biegania w parku. Za słuchawki trzeba zapłacić 899 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto