A A A

Sennheiser Momentum True Wireless w Polsce

12 stycznia 2019, 10:10
Do Polski trafiły słuchawki bezprzewodowe Momentum True Wireless marki Sennheiser. Co dostajemy za 1249 zł?
Sennheiser  Momentum True Wireless w Polsce

Bezprzewodowe słuchawki zapewniają wyjątkowe brzmienie stereo dzięki dynamicznym 7-milimetrowym przetwornikom. Najnowsza technologia Bluetooth, obsługa kodeka AAC oraz zgodność z Qualcomm aptX gwarantują dźwięk Hi-Fi z wyższej półki. Dodatkowo, zgodność ze standardem aptX Low Latency poprawia wrażenia odsłuchowe w grach i filmach, zapewniając idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

Słuchawki  współdziałają z cyfrowym ekosystemem użytkownika, zapewniając bezpośredni dostęp głosowy do inteligentnych asystentów, takich jak Apple Siri lub Google Assistant. Pozwalają bawić się, komunikować i szukać informacji z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu dotykowego i naturalnych poleceń głosowych. Hałaśliwe otoczenie nie stanowi już większego problemu, dzięki technologii dwumikrofonowego kształtowania wiązki, która optymalizuje odbiór głosu, umożliwiając prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych oraz bezproblemowe korzystanie z asystentów głosowych. Ponadto wrażenia odsłuchowe można też personalizować za pomocą bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control - pozwala dostroić brzmienie słuchawek do osobistych preferencji z wykorzystaniem wbudowanego korektora dźwięku.

Momentum True Wireless oferują 4-godzinny czas pracy baterii. Można je ładować, umieszczając w dołączonym futerale ze zintegrowanym akumulatorem, dzięki czemu wydłuży się czas ich pracy do ponad 12 godzin w ciągu dnia. Słuchawki, zaprojektowane pod kątem idealnego dopasowania i całodziennego komfortu, są odporne na zalanie i pot. Ich doskonałe wykończenie to kwintesencja elegancji i wytrzymałości. W ochronnym etui użytkownik znajdzie precyzyjnie ukształtowane słuchawki z metalowymi akcentami, a także pozłacanymi stykami do ładowania. Konstrukcja została także wyposażona w magnesy, ułatwiające transport i przechowywanie.

Funkcja Transparent Hearing, w którą wyposażone są True Wireless, pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki otoczenia podczas słuchania muzyki, co poprawia świadomość sytuacyjną i umożliwia uczestniczenie w rozmowach bez zdejmowania słuchawek.

Słuchawki MOMENTUM True Wireless są dostępne w Polsce w katalogowej cenie 1249 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
AutoMapa wprowadza CB Radio
25 kwietnia 2019
Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto