A A A

Sensor Kinect 2.0 w wersji dla Windows

7 lipca 2014, 12:10
Sensor Kinect 2.0, dotychczas dostępny jedynie wraz z konsolą Xbox One, 15 lipca trafi do sprzedaży w wersji dla komputerów z systemem Windows.
Sensor Kinect 2.0 w wersji dla Windows

Oficjalna cena sensora, w dolarach, wynosi 199 dolarów. Cena europejska będzie prawdopodobnie oscylować w okolicach 800 zł, co należy uznać za zabawne, biorąc pod uwagę, że wersja konsoli Xbox One bez Kinecta jest sprzedawana za 399 dolarów - o 100 dolarów mniej niż wersja z sensorem.

Kamerka obsługuje rozdzielczość 1080p, umożliwia obsługę konsoli przy pomocy gestów oraz komunikatów głosowych. No, i służy do grania.  Poprzednia wersja Kinecta nie okazała się wielkim sukcesem na rynku komputerowym, ale pomimo tego znalazła swoich fanów. Oraz osoby, które dzięki niemu mogą korzystać z komputera lub uczestniczyć w darmowej rehabilitacji.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto