A A A

Seria Zalman Z3 dostępna w Polsce

1 października 2013, 08:20
Seria Zalman Z3 dostępna w Polsce

Zalman wypuścił na polski rynek obudowy z serii Z3 i Z3 Plus.

Obudowy są dostępne w kolorach czarnym i biało-czarnym. Na ich przodzie znajdziemy port USB 3.0, dwa porty USB 2.0, wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe oraz regulator obrotów wentylatorów. Obok portów producent zrobił również miejsce do położenia urządzeń takich jak telefon, pendrive czy dysk przenośny.

Na panelu przednim serii Z3 istnieje możliwość zamontowania do trzech napędów 5.25”, natomiast przy zrezygnowaniu z jednego slotu 5.25” można zainstalować czytnik kart 3.5”. W środku znajduje się miejsce na cztery dyski 3.5” HDD lub pięć dysków 2.5” typu SSD. Producent zapewnia, że obudowa mimo swej niskiej ceny jest wykonana z wysokiej jakości i grubej stali SECC oraz obsługuje wszystkie najnowsze płyty główne ATX lub microATX. Przy wersji Z3 Plus jest wbudowane rusztowanie na wiatraki, które pozwala zamontować pod kątem dodatkowe wentylatory i ustawić je w zależności od potrzeb na karty graficzne lub na procesor. Obudowa Zalman Z3 Plus jest pierwszą obudową na świecie z funkcją rusztowania.

Warto również wspomnieć, że model Z3 ma zainstalowane fabrycznie trzy ciche wentylatory, wszystkie pracujące poniżej 20 dBA. Wersja Z3 Plus ma dodatkowo jeden wentylator więcej na wywiew ciepłego powietrza u góry. Maksymalna długość karty graficznej przy obydwóch modelach wynosi 360mm.

Sugerowana cena detaliczna wersji Z3: 149 zł brutto

Sugerowana cena detaliczna wersji Z3 Plus: 159 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto