A A A

Seria nawigacji GO LIVE 1000 już w Polsce

30 czerwca 2011, 12:17
Seria nawigacji GO LIVE 1000 już w Polsce

Najnowsze nawigacje zaawansowanej serii GO LIVE wspierane przez technologię LIVE są już dostępne w Polsce.

Seria GO LIVE oferuje usługę TomTom HD Traffic, nowoczesny interfejs oraz antyodblaskowy ekran Fluid Touch. TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są pierwszymi nawigacjami firmy TomTom oferującymi usługę LIVE. Informuje ona, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii TomTom HD Traffic, o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kluczowych informacji na temat korków i robót drogowych, które mogą pomóc wytyczyć krótszą trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet do 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są uaktualniane co 2 minuty, w rezultacie czego kierowcy będą mieli pewność, że cały czas jadą po najszybszej trasie i będą znali dokładny czas dotarcie do celu. Dodatkowo, usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Seria GO LIVE poinformuje także o fotoradarach znajdujących się na trasie.

Ekran modeli GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005 został wykonany z wysokiej jakości szkła, które umożliwia wyraźną, wygodną obserwację wyświetlanej mapy, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Aby korzystanie z nawigacji było jeszcze łatwiejsze, TomTom oferuje w swoich urządzeniach wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs, który jest dużo bardziej funkcjonalny niż jego poprzednicy.

Nowa seria GO LIVE została także wyposażona w ergonomiczny system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i komfortowy sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO LIVE do stacji dokującej i zostaje ono podłączone, tak aby nawigacja była natychmiastowo gotowa do użytku.

TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są dostępne w Polsce w sugerowanych cenach: TomTom GO Live 1000 – 1099 złotych, TomTom GO Live 1005 – 1199 złotych.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto