A A A

Service Pack 2 dla Office 2007 "wyciekł" do sieci

2 kwietnia 2009, 14:38
Nie jest tajemnicą, że Microsoft pracuje nad kolejnym, drugim już dodatkiem serwisowym do swojego sztandarowego produktu - pakietu biurowego Office 2007. Serwis Windows Vista Magazine doniósł o "wycieku" kopii nowego Service Packa dla Office'a do sieci BitTorrent.
Service Pack 2 dla Office 2007 "wyciekł" do sieci

Plik zawierający rzekomo Service Packa 2 dla Office 2007 ma objętość 287,14 MB i jest zatytułowany: office2007sp2-kb953195-fullfule-en-us.exe. Nie jest pewne, czy udostępniona nielegalnie kopia jest wersją beta, RC, czy też finalną nowego dodatku, jednak zapisy w licencji wskazują na to, że jest to najprawdopodobniej wersja testowa.

Wg nieoficjalnych – niepotwierdzonych przez Microsoft (ze zrozumiałych względów, dodatek SP2 nie został jeszcze oficjalnie wydany) informacji, Office 2007 z zainstalowanym SP2 będzie wspierał pliki w formacie Open Document Format (ODF), XML Paper Specification (XPS) oraz Portable Document Format (PDF).

Źródło: Windows Vista Magazine


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto