A A A

Serwis Monetto.pl zostanie zamknięty!

21 stycznia 2010, 12:09
Serwis Monetto.pl zostanie zamknięty!

Jeden z pierwszych serwisów social lendingowych -Monetto.pl przestanie istnieć. 28 lutego serwis oferujący pożyczki w internecie zostanie zamknięty.

Zarejestrowani użytkownicy Monetto.pl otrzymali wczoraj powiadomienia o zakończeniu działalności serwisu z dniem 28 lutego br. Użytkownicy powinni podpisać stosowne aneksy do umów, by móc wyegzekwować swoje pożyczone pieniądze.

Oficjalna informacja Monetto.pl brzmi następująco:

“Szanowni Państwo, W związku z zamknięciem przez Prender Sp. z o.o. projektu Monetto.pl, informujemy, że serwis monetto.pl będzie aktywny do 28 lutego 2010 roku. W celu sprawnej realizacji spłaty rat pożyczek po tym terminie, sugerujemy podpisanie aneksu do obowiązujących umów pożyczkowych.

Zmiany wymagają jedynie dane rachunku, na który pożyczkobiorca powinien dokonywać spłat pożyczek, z obecnie obowiązującego rachunku Monetto.pl, bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy (Paragraf 3 ust. 4 umowy pożyczki). Aneks do umowy, podobnie jak umowa pożyczki, może zostać zawarty drogą elektroniczną.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wszystkie dotychczas zawarte umowy pożyczki są ważne a brak ich terminowej spłaty rodzi koszty określone w umowie oraz może być podstawą do wsz częcia procedury komorniczej".

Serwis Monetto.pl powstał w 2008 roku, jako jeden z czterech serwisów social lending działających na polskim rynku internetowym.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto