A A A

Serwis PornHub podsumowuje rok

20 grudnia 2019, 11:15
Platforma PornHub udostępniła statystyki dotyczące internautów wchodzących na strony z erotyką za pośrednictwem Androida.
Serwis PornHub podsumowuje rok

Google zazwyczaj udostępnia statystyki użytkowników Androida co 30 dni. Takie podsumowania mają na celu głównie uświadomienie deweloperom, jakiego rodzaju urządzenia z Androidem (i w której jego odsłonie) są wykorzystywane do generowania ruchu w sieci oraz jak ten ruch wygląda. Pomijane są jednak niektóre kategorie. Odwiedziny stron z erotyką uznawane są za informacje prywatne i Google nie rozpowszechnia raportów je obejmujących – dane te są jedynie składową ogólnego podsumowania ruchu mobilnego.

PornHub przygotował więc własne podsumowanie roczne, ujawniając – nie pierwszy zresztą raz – statystyki wykorzystania swoich zasobów. Tym razem jednak raport ten obejmuje wykorzystanie wyłącznie ruchu mobilnego oraz porównuje wejścia z urządzeń działających na systemie Android z wejściami ze sprzętu Apple'a. Serwis nie udostępnił jednak danych o przeglądarkach i wyszukiwarkach używanych do przeglądania pornograficznych treści, skupiając się wyłącznie na wykorzystywanym systemie i jego wersji.

fot. PornHub


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
wojownikhaha
wojownikhaha
20 grudnia 2019, 13:27
Szkoda, że inne równie szkodliwe narkotyki nie są legalne. Można by było zobaczyć czy Androidowcy kupują więcej heroiny czy kokainy.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto