A A A

Serwis PornHub podsumowuje rok

20 grudnia 2019, 11:15
Platforma PornHub udostępniła statystyki dotyczące internautów wchodzących na strony z erotyką za pośrednictwem Androida.
Serwis PornHub podsumowuje rok

Google zazwyczaj udostępnia statystyki użytkowników Androida co 30 dni. Takie podsumowania mają na celu głównie uświadomienie deweloperom, jakiego rodzaju urządzenia z Androidem (i w której jego odsłonie) są wykorzystywane do generowania ruchu w sieci oraz jak ten ruch wygląda. Pomijane są jednak niektóre kategorie. Odwiedziny stron z erotyką uznawane są za informacje prywatne i Google nie rozpowszechnia raportów je obejmujących – dane te są jedynie składową ogólnego podsumowania ruchu mobilnego.

PornHub przygotował więc własne podsumowanie roczne, ujawniając – nie pierwszy zresztą raz – statystyki wykorzystania swoich zasobów. Tym razem jednak raport ten obejmuje wykorzystanie wyłącznie ruchu mobilnego oraz porównuje wejścia z urządzeń działających na systemie Android z wejściami ze sprzętu Apple'a. Serwis nie udostępnił jednak danych o przeglądarkach i wyszukiwarkach używanych do przeglądania pornograficznych treści, skupiając się wyłącznie na wykorzystywanym systemie i jego wersji.

fot. PornHub


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
wojownikhaha
wojownikhaha
20 grudnia 2019, 13:27
Szkoda, że inne równie szkodliwe narkotyki nie są legalne. Można by było zobaczyć czy Androidowcy kupują więcej heroiny czy kokainy.
Najnowsze aktualności
Kolejny ban dla TikToka
26 lutego 2020
Używanie aplikacji do tworzenia klipów wideo zostało zakazane w amerykańskiej Administracji Bezpieczeństwa Transportu.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto