A A A

Serwis społecznościowy uratował im życie

21 marca 2011, 12:29
Serwis społecznościowy uratował im życie

Nitesh Bhakta znajdował się w swoim pokoju, gdy zamaskowani włamywacze wtargnęli do jego domu i związali jego babcię i siostrę. Nitesh szybko chwycił swojego laptopa i schował się na strychu. Jak wyszedł z opresji?

Facebook to może nie jest najlepsze miejsce na wzywanie pomocy, ale Nitesh nie miał innej możliwości. Umieścił on na swojej tablicy wpis „HELLLLLLP” i postanowił czekać na dalszy rozwój sytuacji. Okazało się, że wezwanie o pomoc zostało dostrzeżone przez jednego z jego znajomych, który natychmiast postanowił wezwać policję. Dzięki temu historia skończyła się szczęśliwie.

Mimo wszystko, w przypadku zagrożenia polecamy korzystanie z konwencjonalnych metod zawiadamiania policji (o ile jest taka możliwość). Facebook niech pozostanie ostatecznością.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto