A A A

Sharkoon SGH2 - słuchawki z kartą dźwiękową

17 stycznia 2018, 13:30
Niemiecka firma Sharkoon zaprezentowała słuchawki Skiller SGH2 z wbudowaną kartą muzyczną.
Sharkoon SGH2 - słuchawki z kartą dźwiękową

Problemy z kartą dźwiękową wbudowaną w płytę główną to jedno z najczęstszych zapytań o pomoc na forach komputerowych. Czasami po prostu nie działa muzyka, a czasami przy odtwarzaniu jakiegokolwiek dźwięku główny procesor jest wykorzystywany w stu procentach i cała gra zaczyna działać o wiele wolniej. Wydając w tym momencie bardzo dużą kwotę na dobry zestaw komputerowy, można skończyć ze strasznym „powolniakiem", no chyba że ktoś po prostu lubi grać bez dźwięku.

Niemiecki producent Sharkoon pokazuje sposób na rozwiązanie tego problemu prezentując słuchawki Skiller SGH2. Jest to następca znanego w Polsce bestsellera SGH1, który dostał wiele odznaczeń i nagród szczególnie w kategorii cena przez jakość. Przy nowych słuchawkach SGH2 mamy własną wbudowaną kartę muzyczną. Całość podpinamy do komputera, laptopa czy konsoli PlayStation 4 za pomocą kabla USB o długości 250cm. Na niego jest nałożony ekranowany oplot ochronny, który zmniejsza zakłócenia w muzyce.

Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2 oparte są na membranach klasy premium o wielkości 50mm, co w tej półce cenowej jest rzadkością. Dodatkowo regulowany pałąk jest sprężynowy, więc można go dopasować do kształtu głowy osoby w różnym wieku. Model ten w Polsce 109zł brutto, a więcej szczegółów można znaleźć w danych technicznych poniżej.

Sugerowana cena detaliczna: 109zł brutto.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto