A A A

Sharkoon TG4 z dwoma panelami ze szkła hartowanego

27 listopada 2018, 14:30
Niemiecka marka Sharkoon zaprezentowała nową obudowę TG4 wyposażoną w panele ze szkła hartowanego. Model występuje tylko w czarnym kolorze z różnymi wentylatorami.
Sharkoon TG4 z dwoma panelami ze szkła hartowanego

Mimo niewielkich rozmiarów mamy w środku miejsce na najnowsze płyty główne ATX, microATX oraz Mini-ITX. Maksymalna długość karty graficznej wynosi 37.5cm, więc do TG4 zmieszczą się spokojnie na przykład dwie mocne grafiki nVidia RTX 2080. Z przodu na ściance znajduje się miejsce do montażu dysków SSD i to w taki sposób, aby nie zmniejszały one przepływu powietrza w komputerze.

Sharkoon TG4 to typowo obudowa gamingowa, gdzie całość ustawiamy na naszym biurku i włączamy podświetlenie RGB z efektami połączonymi z daną grą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz mecz staje się bardziej interaktywny, a do tego cały komputer z dwoma panelami ze szkła hartowanego wieczorem z przygaszonym światłem wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki.

Prawdopodobna cena detaliczna w Polsce:

Obudowa Sharkoon TG4 RED - 199zł brutto

Obudowa Sharkoon TG4 BLUE - 199zł brutto

Obudowa Sharkoon TG4 RGB - 249zł brutto

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto