A A A

Sharp Hi-Fi DK-KP80PH - doskonała jakość dźwięku i eleganckie wzornictwo

6 września 2011, 08:40
Sharp  Hi-Fi DK-KP80PH - doskonała jakość dźwięku i eleganckie wzornictwo

Na tegorocznych targach IFA, firma Sharp zaprezentowała kompaktowy, elegancki wielofunkcyjny system hi-fi.

Urządzenie wizualnie idealnie pasuje do iPhone’a, iPoda i iPada. Wyposażone jest w głośniki o mocy 50 W, ukryty za srebrnymi rozsuwanymi drzwiczkami napęd CD oraz tuner FM/AM zdolny zapamiętać ponad 40 stacji radiowych. Nie mogło zabraknąć także dodawanego standardowo do zestawu pilota.

Hi-Fi DK-KP80PH umożliwia podłączenie zarówno iPhone’a jak i iPoda poprzez górne złącze dokujące, natomiast miejscem dla iPada jest specjalna podstawka, połączona z urządzeniem głównym za pomocą kabla USB.

Dużą zaletą, jest fakt, że baterie wszystkich urządzeń są automatycznie ładowane w momencie podłączenia. Inne odtwarzacze MP3 mogą być również użyte dzięki złączom USB i Audio. Dodatkowo aby zredukować zużycie energii do minimum, system hi-fi automatycznie wyłącza się po 15 minutach bezczynności.

Model DK-KP80PH firmy Sharp będzie dostępny w sklepach w październiku 2011 r.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto