A A A

Sharp Plasmacluster – czyste powietrze w domu

22 lutego 2019, 08:00
Sharp zaprezentował najnowszą ofertę oczyszczaczy powietrza Sharp Plasmacluster serii Ultimate Air. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, urządzenia Japońskiego producenta pozwolą odetchnąć powietrzem wolnym od grzybów, pleśni i innych zanieczyszczeń powietrza.
Sharp Plasmacluster – czyste powietrze w domu

Technologia w służbie czystego powietrza

Oczyszczacze idealnie sprawdzą się w domach alergików, ponieważ dzięki zastosowanym filtrom usuną pyłki traw, drzew, kwiatów, a także uwolnią od alergenów pochodzących z sierści zwierząt. Jonizator Plasmacluster ION dzięki generowaniu jonów, będących odpowiednikami dodatnich i ujemnych jonów występujących w naturze, niezależnie od nasycenia pozostaje bezpieczny dla domowników. Zastosowana technologia usuwa wirusy, bakterie i zarodniki pleśni, zamieniając je w cząsteczki wody. Specjalne filtry HEPA usuwają 99,97 procent drobin kurzu o wielkości 0,3 μm, w tym pyły PM10 i PM2,5. Filtr węglowy usunie również szkodliwe gazy i pochłonie nieprzyjemne zapachy, w tym dym papierosowy. Urządzenia serii UJ-GC możemy zabrać również do samochodu, dzięki czemu czyste i świeże powietrza może nam towarzyszyć również w trakcie jazdy w miejskich korkach.

Intuicyjna obsługa, mnóstwo możliwości

Każdy z oczyszczaczy posiada panel sterujący zawierający wskaźniki i przyciski ułatwiające obsługę urządzenia, a także wybór odpowiedniego trybu pracy. Bezpośrednio po napełnieniu zbiornika wody i podłączeniu do zasilania sprzęt jest gotowy do działania. Zastosowane czujniki analizujące stan powietrza dobierają szybkość pracy wentylatora w zależności od poziomu zanieczyszczeń, tak aby jak najszybciej usunąć je z pomieszczenia. Dodatkowym atutem są również kółka i uchwyty, które ułatwiają przenoszenie urządzenia między pokojami.

Ceny najnowszych modeli na rok 2019 serii Ultimate Air:

UA - HG50E-L Sugerowana cena detaliczna 2599PLN

UA - HG40E-L/T Sugerowana cena detaliczna 1999PLN

UA - HD60E-L Sugerowana cena detaliczna 2299PLN

UA - HD50E-L Sugerowana cena detaliczna 1899PLN

UA - HD40E-L/T Sugerowana cena detaliczna 1599PLN

UA - PM50E-B Sugerowana cena detaliczna 1049PLN

UA - PG50E-W Sugerowana cena detaliczna 999PLN

UA - PF40E-W Sugerowana cena detaliczna 899PLN

UJ-GC20E-B/N Sugerowana cena detaliczna 599PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Dejwid-2019
25 lutego 2019, 07:14
Slyszalem co nieco o tej technologii PlasmaCluster i wydaje sie, ze wreszcie mozna bedzie kupic jakis oczyszczacz, ktory naprawde dziala tak, jak trzeba!!!
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto