A A A

Sharp Plasmacluster – czyste powietrze w domu

22 lutego 2019, 08:00
Sharp zaprezentował najnowszą ofertę oczyszczaczy powietrza Sharp Plasmacluster serii Ultimate Air. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, urządzenia Japońskiego producenta pozwolą odetchnąć powietrzem wolnym od grzybów, pleśni i innych zanieczyszczeń powietrza.
Sharp Plasmacluster – czyste powietrze w domu

Technologia w służbie czystego powietrza

Oczyszczacze idealnie sprawdzą się w domach alergików, ponieważ dzięki zastosowanym filtrom usuną pyłki traw, drzew, kwiatów, a także uwolnią od alergenów pochodzących z sierści zwierząt. Jonizator Plasmacluster ION dzięki generowaniu jonów, będących odpowiednikami dodatnich i ujemnych jonów występujących w naturze, niezależnie od nasycenia pozostaje bezpieczny dla domowników. Zastosowana technologia usuwa wirusy, bakterie i zarodniki pleśni, zamieniając je w cząsteczki wody. Specjalne filtry HEPA usuwają 99,97 procent drobin kurzu o wielkości 0,3 μm, w tym pyły PM10 i PM2,5. Filtr węglowy usunie również szkodliwe gazy i pochłonie nieprzyjemne zapachy, w tym dym papierosowy. Urządzenia serii UJ-GC możemy zabrać również do samochodu, dzięki czemu czyste i świeże powietrza może nam towarzyszyć również w trakcie jazdy w miejskich korkach.

Intuicyjna obsługa, mnóstwo możliwości

Każdy z oczyszczaczy posiada panel sterujący zawierający wskaźniki i przyciski ułatwiające obsługę urządzenia, a także wybór odpowiedniego trybu pracy. Bezpośrednio po napełnieniu zbiornika wody i podłączeniu do zasilania sprzęt jest gotowy do działania. Zastosowane czujniki analizujące stan powietrza dobierają szybkość pracy wentylatora w zależności od poziomu zanieczyszczeń, tak aby jak najszybciej usunąć je z pomieszczenia. Dodatkowym atutem są również kółka i uchwyty, które ułatwiają przenoszenie urządzenia między pokojami.

Ceny najnowszych modeli na rok 2019 serii Ultimate Air:

UA - HG50E-L Sugerowana cena detaliczna 2599PLN

UA - HG40E-L/T Sugerowana cena detaliczna 1999PLN

UA - HD60E-L Sugerowana cena detaliczna 2299PLN

UA - HD50E-L Sugerowana cena detaliczna 1899PLN

UA - HD40E-L/T Sugerowana cena detaliczna 1599PLN

UA - PM50E-B Sugerowana cena detaliczna 1049PLN

UA - PG50E-W Sugerowana cena detaliczna 999PLN

UA - PF40E-W Sugerowana cena detaliczna 899PLN

UJ-GC20E-B/N Sugerowana cena detaliczna 599PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Dejwid-2019
25 lutego 2019, 07:14
Slyszalem co nieco o tej technologii PlasmaCluster i wydaje sie, ze wreszcie mozna bedzie kupic jakis oczyszczacz, ktory naprawde dziala tak, jak trzeba!!!
Najnowsze aktualności
6G według Samsunga
16 lipca 2020
Koreański producent elektroniki ma własną wizję sieci łączności kolejnej generacji.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto