A A A

Sharp SH-06D - smartfon dla fanów anime "Evangelion"

5 kwietnia 2012, 09:09
Sharp SH-06D - smartfon dla fanów anime "Evangelion"

Sharp SH-06D to smartfon z niespotykanym dotąd motywem graficznym interfejsu użytkownika, inspirowanym kultowym anime "Evangelion".

Jego premiera nie jest przypadkowa - wiąże się z nadchodzącą kinową wersją anime. Cykl emitowany w latach 95-96 opowiada o walce biomechanicznych mechów z dziwnymi istotami, przypominającymi anioły. Interfejs użytkownika SH-06D jest stylizowany własnie na kokpit niszczycielskiego robota. Również obudowa nawiązuje do człekokształtnego stalowego kolosa. Co znalazło się w jego wnętrzu?

Japoński producent wyposażył swoje dzieło m. in. w 4,5-calowy ekran o przekątnej 720 x 1280 pikseli i dwurdzeniowy układ o taktowaniu 1,2 GHz. Całością dowodzi Android (zwykle mechami sterowali piloci) w wersji 2.3.

Urządzenie niestety nie wyjdzie poza granice Japonii.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto