A A A

Sieć Aster jako operator wirtualny

18 czerwca 2008, 14:23
Sieć Aster jako operator wirtualny

Sieć kablowa Aster wchodzi na rynek wirtualnych operatorów komórkowych, zaproponuje pierwszą na rynku MNVO usługę abonamentową. Liczba darmowych minut zależeć będzie od tego, czy klient korzysta z innych usług Aster – telewizji, internetu i telefonu stacjonarnego.
Operator zaoferuje dwie wysokości abonamentu 25 i 50 zł.

Cennik

Po wykorzystaniu darmowych minut stawki za usługi wyniosą: 54 grosze za minutę połączenia i 18 groszy za SMS do wszystkich sieci oraz 18 groszy za 100 KB transmisji danych.
Klienci, którzy oprócz telefonu komórkowego korzystają z innych usług Aster, poza większą liczbą darmowych minut będą mogli na pewien czas za darmo podnieść standard innej wybranej usługi, np. zwiększyć prędkość internetu.
Aster zaproponuje klientom także telefony komórkowe, na początek osiem modeli Nokii. Telefony nie będą subsydiowane, ale sprzedawane na raty zero procent.

Źródło: Aster

 

 


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Obudowa Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP
27 marca 2020
Nowa konstrukcja Chiefteca jest wykonana z aluminium i szkła hartowanego. Zabezpiecza podzespoły przed wnikającym do wnętrza kurzem.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto