A A A

Siedmioportowy koncentrator USB typu C

2 czerwca 2018, 13:00
Firma Kingston Digital poinformowała o wprowadzeniu na rynek produktu Nucleum – siedmioportowego koncentratora USB typu C, który oprócz portów zawiera także gniazda HDMI oraz karty pamięci SD/micro SD.
Siedmioportowy koncentrator USB typu C

Produkt ten został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu użytkownikom korzystania ze wszystkich potrzebnych akcesoriów, takich jak mysz, klawiatura, a nawet drugi monitor. Możliwość jednoczesnego używania siedmiu portów zwiększa produktywność. Użytkownik może pracować na notebooku MacBook, a równocześnie korzystać z dysku zewnętrznego i doładowywać swój telefon iPhone.

„Produkt ten, skierowany do mobilnych i kreatywnych użytkowników, zajmuje jedno złącze USB-C i pozwala na korzystanie z 7 portów naraz" - powiedziała Valentina Vitolo, kierownik działu pamięci flash na region EMEA w firmie Kingston.

Koncentrator Nucleum jest już dostępny w Polsce. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją i bezpłatnym bezpośrednim wsparciem technicznym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
4 czerwca 2018, 10:34
Po samym tytule zaciekawiło mnie to urządzenie, ale nie spodziewałem się takiego kiczu. :E 1x HDMI 2x USB typ A 2x USB typ C 2x gniazda na kartę SD Ja rozumiem, że niektórym przydaje się gniazdo na kartę SD, ale liczyłem głównie na rozbudowę usb, może kartę sieciową a nie gniazda SD.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto