A A A

Sim i SmartPhone Recovery

21 sierpnia 2012, 09:05
Sim i SmartPhone Recovery

Utrata cennych numerów telefonów, ważnych wiadomości SMS czy danych z pamięci telefonu, może stanowić poważny problem nie tylko dla ludzi biznesu. Przypadkowo skasowane informacje, są teraz możliwe do odzyskania przy pomocy niedrogich i łatwych w obsłudze narzędzi.

SmartPhone Recovery Pro

Nowoczesny smartfon to prawdziwa skarbnica wiedzy. W pamięci iPhone i Androida nierzadko znajdują się informacje, których utrata może sporo kosztować. SMS-y czy kontakty do potencjalnych kontrahentów są niezwykle cenne, zwłaszcza dla przedsiębiorców. Czytnik w formie przenośnej pamięci USB potrafi je odzyskać nawet po skasowaniu. Urządzenie obsługuje platformę Android oraz urządzenia Apple iPhone. Dzięki niemu możliwe jest również odczytanie historii połączeń, informacji zapisanych w kalendarzu, plików z pamięci wewnętrznej. W zestawie, oprócz czytnika i oprogramowania, znajduje się uniwersalny kabel USB, który pozwala na podłączenie smartfonów wyposażonych w porty: mini oraz micro USB, a także iPhone.

SIM Recovery Pro V2

Ten czytnik kart SIM wybawi z opresji właścicieli starszych telefonów. Urządzenie, wyglądem przypominające klasycznego pendrive, korzysta ze standardowego portu USB komputera. Wystarczy włożyć do niego kartę SIM, by móc odczytać zawartość książki telefonicznej, wiadomości SMS, odtworzyć skasowane wiadomości SMS lub trwale je usunąć bez możliwości odzyskania. Sim Recovery Pro V2 pozwala też na wykonanie tak zaawansowanych operacji, jak aktualizacja karty z 2G do 3G, dzięki czemu telefon będzie mógł łączyć się z nowoczesnymi sieciami UMTS. W zestawie z czytnikiem znajduje się również specjalny adapter, który umożliwia odczyt kart micro SIM.

Sim Recovery Pro V2 jest już dostępny w ofercie Spy-Shop.pl w cenie 330 zł. SmartPhone Recovery Pro można nabyć za 670 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto