A A A

Siri zaprasza na kolejny pokaz Apple’a

13 kwietnia 2021, 15:20
Asystent głosowy zdradzi każdemu datę kolejnej konferencji Apple’a.
Siri zaprasza na kolejny pokaz Apple’a

Kolejne premiery

Użytkownicy odkryli w ostatnim czasie, że po włączeniu asystenta głosowego Apple’a i zadaniu pytania „kiedy będzie konferencja”, Siri bez chwili zawahania zaprasza wszystkich zainteresowanych na 20 kwietnia 2021 roku. Ponadto zachęca do odwiedzenia strony WWW Apple'a i zapoznania się z oficjalnym komunikatem.

 

Tym razem głównie tablety

Wydarzenie odbędzie się ponownie wyłącznie w formie zdalnej. Co Apple pokaże tym razem? Strona internetowa producenta zdradza nam, że wydarzenie skupi się głównie na tabletach. Ostatnio pojawiło się sporo przecieków na temat nowego iPada Pro. Pewna jest też prezentacja MacBooka Pro z 13-calowym ekranem oraz Maka mini. Zarówno nowe komputery, jak i tablety mają bazować na procesorach M1.

 

Inne niespodzianki?

Wszyscy po cichu oczekują też w końcu prezentacji lokalizatorów AirTags. Ich debiutu spodziewamy się na każdej kolejnej konferencji od dłuższego czasu i Apple wciąż ją odkłada. Mimo wszystko zaprezentowanie ich już teraz będzie sporą niespodzianką – firma nie wspomniała o nich w opisie wydarzenia.

fot. Apple


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto