A A A

Skaner Plustek SmartOffice PN2040

30 września 2011, 15:08
Skaner Plustek SmartOffice PN2040

Firma MODECOM, dystrybutor marki Plustek, wprowadziła do sprzedaży skaner sieciowy - SmartOffice PN2040. Jest to urządzenie przeznaczone do pracy w małych i średnich przedsiębiorstwach, które sprosta również wymaganiom indywidualnych użytkowników.

„Cieszę się, że możemy przedstawić w pierwszej kolejności właśnie to urządzenie, gdyż jest to pierwszy w historii skaner sieciowy marki Plustek. Bogaty pakiet dołączonego oprogramowania (min. OCR FineReader 6.0 Sprint PL), a przede wszystkim wysoka wydajność pracy zostanie doceniona zarówno przez przedsiębiorców, jak i użytkowników domowych.” – powiedział Krzysztof Wójciak – dyrektor zarządzający MODECOM.

Skaner sieciowy Plustek SmartOffice PN2040 pozwala na dwustronne skanowanie dokumentów (duplex) z szybkością do 20 stron na minutę. Na uwagę zasługuje obsługiwana sprzętowo rozdzielczość 600 dpi, która zapewnia edycję materiałów w wysokiej jakości. Automatyczny podajnik na 50 arkuszy oraz możliwość skanowania dokumentów wielkości wizytówki ułatwiają obsługę. Urządzenie zostało również wyposażone w złącze RJ45, które umożliwia pracę w sieci, a tym samym komfortowy dostęp do skanera większej ilości użytkowników. Producent przewidział również opcję indywidualnej pracy dzięki uniwersalnemu złączu USB.

„Praca w sieci jest obecnie niezwykle istotną cechą, na którą zwraca uwagę coraz więcej osób, zarówno użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorców. To właśnie dzięki niej mamy możliwość zdalnej pracy i praktycznie nieograniczony dostęp do informacji w postaci cyfrowej w firmach. Tu też liczy się łatwa instalacja oraz możliwość niezależnego skanowania przez wielu pracowników. Dodatkowym atutem jest również normatywne obciążenie sięgające nawet 1000 stron dziennie. Należy także pamiętać o możliwościach, jakie dają nam małe sieci domowe, które stają się coraz bardziej popularne, a które w wielu przypadkach stanowią multimedialne centrum dla całej rodziny.” - dodał Krzysztof Wójciak.

Sugerowana cena detaliczna Plustek SmartOffice PN2040 – 1699 PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto