A A A

Skate 2 dla fanów wirtualnej deskorolki

22 stycznia 2009, 10:54
Już w najbliższy piątek 23 stycznia 2009 r. do sprzedaży trafi druga część dobrze przyjętej przez graczy serii Skate. Posiadacze konsoli PlayStation 3 i Xbox 360 będą mogli poznać sporo nowych skate'owskich trików.
Skate 2 dla fanów wirtualnej deskorolki

Skate 2 oferuje podwójną liczbę trików w stosunku do swego poprzednika, a także znacznie większą swobodę graczowi w wirtualnym świecie. Przykładowo gracz może wziąć deskorolkę pod pachę i przejść w dowolne miejsce dostępne w grze na piechotę.

Ponadto pojawił się nowy tryb rozgrywki o nazwie Thrasher Hall of Meat, który jest odpowiedzią na prośby graczy o jeszcze więcej adrenaliny w wykonywanych ewolucjach. Jazda na złamanie karku i tworzenie specjalnych miejsc, do których będzie można zaprosić przyjaciół z całego świata, to podkreślane przez wydawcę – koncern Electronic Arts – atuty tej produkcji.

Więcej informacji na temat gry Skate 2 znajduje się na stronie poświęconej grze. W informacji prasowej nie ujawniono ceny, jaka będzie obowiązywała w Polsce. We własnym zakresie sprawdziliśmy, na ile wyceniane są zamówienia (pre-order) przedpłacane na premierową produkcję – zarówno dla konsoli Xbox 360, jak i PS3 producent wycenił Skate 2 na równowartość 60 dolarów.

Źródło: Informacja prasowa.


Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto