A A A

Skok w nadprzestrzeń z Mapami Google'a

31 grudnia 2019, 10:40
Koncern z Mountain View dodał do serwisu mapowego animację zainspirowaną „Gwiezdnymi wojnami".
Skok w nadprzestrzeń z Mapami Google'a

Od 2017 roku w serwisie Mapy Google można zapoznać się nie tylko z planami miast, lecz również obejrzeć powierzchnię wybranych planet i księżyców Układu Słonecznego.

Koncern z Mountain View dodał ostatnio do serwisu mapowego animację wzorowaną na cyklu „Gwiezdne wojny". Jest ona wyświetlana, gdy internauta chce przenieść się z jednego ciała niebieskiego na inne.

Aby obejrzeć animację, należy odwiedzić serwis Mapy Google, maksymalnie pomniejszyć obraz i po przełączeniu w tryb Satelita kliknąć ikonę Włącz widok kuli ziemskiej (znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu). Gdy pojawi się boczny panel Kosmos, wystarczy wskazać którykolwiek obiekt – zanim zostanie on wyświetlony, pokaże się animacja towarzysząca skokowi w hiperprzestrzeń znanemu z kultowego filmu.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Tagi: google
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Obudowa Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP
27 marca 2020
Nowa konstrukcja Chiefteca jest wykonana z aluminium i szkła hartowanego. Zabezpiecza podzespoły przed wnikającym do wnętrza kurzem.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto