A A A

Skullcandy FIX: słuchawki, które nie wypadają z uszu

18 października 2011, 10:57
Skullcandy FIX: słuchawki, które nie wypadają z uszu

Specjaliści znanej, młodzieżowej marki Skullcandy, skonstruowali słuchawki douszne Skullcandy FIX.

Słuchawki zostały zaprojektowane w taki sposób by nie wypadały z uszu nawet, gdy użytkownik bardzo stara się do tego doprowadzić. Decyduje o tym owalny element umieszczony po wewnętrznej stronie słuchawek, który wykorzystuje charakterystyczne wypukłości w małżowinie usznej każdego człowieka. Dzięki odpowiedniemu kształtowi, słuchawki skutecznie trzymają się wewnątrz małżowiny.

Do oferty Hama Polska trafiły modele w kolorze czarnym lub białym. Średnica głośników z magnesami neodymowymi wynosi 13,5 mm. Zakres częstotliwości to 20- 20KHz, impedancja 32 Ohm, zaś moc 8 mW. Użytkownik może też korzystać z wbudowanego mikrofonu oraz futerału. Długość kabla sięga 1,3 m. Słuchawki Skullcandy FIX są oznaczone jako „Made for iPod,” “Made for iPhone” oraz “Made for iPad”.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena sprzedaży wynosi 299 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto