A A A

Skullcandy wypuszcza Hesh 3 Wireless

6 października 2017, 13:30
Firma Skullcandy wypuściła na rynek nowe słuchawki bezprzewodowe Hesh 3 Wireless. Hesh 3 zostały totalnie przekonstruowane w stosunku do poprzedniego modelu.
Skullcandy wypuszcza Hesh 3 Wireless

Hesh 3 zostały stworzone z myślą o całodniowym użytkowaniu i dużej mobilności. Wbudowana bateria pozwala na 22 godziny odtwarzania muzyki, a technologia Rapid Charge zapewnia 4 godzinne działanie po zaledwie 10 minutowym ładowaniu. Dyskretna i składana konstrukcja mieści w sobie 40mm membrany, wbudowany wzmacniacz cyfrowy i nauszniki wykonane z izolującej dźwięk pianki z pamięcią kształtu. To wszystko w połączeniu ze zintegrowanym mikrofonem, przyciskami sterowania głośnością, przełączania utworów, zarządzania połączeniami telefonicznymi oraz wyraźnymi komunikatami głosowymi dotyczącymi poziomu naładowania baterii, czy parowania urządzenia, tworzy przyjazne użytkownikowi doświadczenia.

Hesh 3 Wireless dostępne są w kilku modnych kolorach, a ich rekomendowana cena wynosi 579zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto