A A A

Skype ma więcej przydatnych funkcji

2 września 2019, 11:20
W nowej aktualizacji Skype’a wprowadzone zostały ulepszenia dotyczące między innymi przesyłania wiadomości.
Skype ma więcej przydatnych funkcji

Podzielony ekran, zakładki dla wiadomości i podgląd multimediów to główne zmiany w Skypie zaktualizowanym na komputery i urządzenia mobilne.

Użytkownicy Skype'a w systemach Windows, Mac, Linux, Android i iOS mogą teraz dodawać do zakładek dowolne wiadomości z komunikatora (poprzez kliknięcie wiadomości prawym przyciskiem myszy lub jej przytrzymanie), co ułatwi ich znalezienie w przyszłości. Kolejna nowa opcja to możliwość wyświetlenia podglądu plików i multimediów przed ich wysłaniem, a także dodania wyjaśnienia lub opisu, które zostaną wysłane razem z danym plikiem jako wiadomość. Zaktualizowane oprogramowanie pozwala też na zapisywanie wersji roboczych wiadomości, oznaczanych specjalnym tagiem.

W komputerowych wersjach Skype'a pojawiła się również funkcja podzielonego ekranu, która pozwala na wyświetlanie kontaktów w jednym oknie, a rozmów w innych oknach. Ta opcja dotyczy systemu Windows 10.

fot. BB/support.skype.com

 


Barbara Blaczkowska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto