A A A

Slate 7- pierwszy tablet z systemem Android od HP

1 marca 2013, 12:52
Slate 7- pierwszy tablet z systemem Android od HP

Firma HP zaprezentowała nowy tablet dla użytkowników indywidualnych - HP Slate 7. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Android Jelly Bean i oferuje łatwy dostęp do usług Google Mobile.

Tablet HP Slate 7 z 7-calowym wyświetlaczem o grubości 17,78 cm i wadze zaledwie 368 gramów został stworzony specjalnie dla użytkowników indywidualnych. Za jego wydajność odpowiada procesor ARM Dual Core Cortex-A9 1,6 GHz, natomiast zintegrowana technologia bezprzewodowa umożliwia dostęp do poczty elektronicznej, Internetu i najważniejszych aplikacji. Panel HFFS (High-aperture-ratio Field Fringe Switching) zapewnia szeroki kąt widzenia i komfort podczas przeglądania dokumentów, fotografii czy filmów, nawet przy naturalnym świetle.

HP Slate 7 umożliwia korzystanie z wielu usług Google, takich jak: Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive i Google+ Hangouts (wielostronny czat wideo). Ponadto oferuje dostęp do aplikacji i treści cyfrowych za pośrednictwem serwisu Google Play.

Tablet jest dodatkowo wyposażony w dwie kamery, które można wykorzystać do robienia zdjęć, nagrywania filmów i uczestniczenia w wideokonferencjach: jedną z tyłu, o rozdzielczości 3 megapikseli, i drugą, VGA, z przodu. Dzięki technologii HP ePrint(2) użytkownik może łatwo drukować potrzebne materiały nie tylko w domu, ale również w podróży. HP Slate 7 wyposażony jest również w pakiet aplikacji HP - od narzędzi biurowych po atrakcyjne gry oraz w mikroport USB ułatwiający transfer plików.

W pełnym wykorzystaniu możliwości tabletu HP Slate 7 pomogą klientom proste, łatwo dostępne narzędzia oraz pomoc techniczna. Oprócz tradycyjnego wsparcia telefonicznego i online HP oferuje rozszerzenie i przedłużenie standardowej ograniczonej gwarancji na produkt w ramach usługi HP Care Pack. Klient może lepiej ochronić swoje urządzenie, wykupując dwuletni pakiet HP CarePack za 29 EUR lub HP CarePack z ubezpieczeniem od przypadkowych uszkodzeń (Accidental Damage Protection – ADP) również na dwa lata za 49 EUR.

Tablet dostępny jest w kolorze srebrnym i czerwonym, natomiast jego rama została wykonana ze stali nierdzewnej. Jego sugerowana cena wynosi 149 EUR. Urządzenie będzie dostępne w Polsce w lipcu 2013 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto