A A A

SlimStar 8010 - combo od Geniusa

27 października 2011, 09:01
SlimStar 8010 - combo od Geniusa

Firma Genius zaprezentowała SlimStar 8010 - zestaw składający się z klawiatury i myszy.

Oba urządzenia są bezprzewodowe i działają w paśmie 2,4GHz. Oba także korzystają z jednego, miniaturowego odbiornika, co może być istotne w przypadku ograniczonej dostępności portów USB.

Trzonem całego kompletu jest kompaktowa klawiatura, posiadająca 8 klawiszy funkcyjnych. Odpowiadają one za dostęp do Internetu i aplikacji biurowych. Wysokość klawiatury może być regulowana. Ponadto, zabezpieczono ją przed przypadkowym zalaniem.

Mysz wchodzącą w skład zestawu SlimStar 8010 wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 1200DPI. Posiada ona rolkę i trzy przyciski. W jej wnętrzu przewidziano specjalną wnękę, w której można schować niewielki odbiornik USB.

W opakowaniu, oprócz bezprzewodowej myszy i klawiatury, znajdziemy także miniaturowy odbiornik, instrukcję obsługi oraz trzy baterie AAA (dwie do myszy, jedna do klawiatury).

Zestaw Genius SlimStar 8010 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 89 PLN brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto