A A A

Słodka niespodzianka Google'a

24 października 2019, 13:25
Choć Android nie będzie już miał apetycznych nazw, koncern Google nie rezygnuje całkiem ze słodyczy. Przekonali się o tym klienci, którzy zamówili smartfon Pixel 4 w przedsprzedaży.
Słodka niespodzianka Google'a

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy o nachodzącej wielkimi krokami premierze Google Pixel 4 i specyfikacji tych smartfonów. Parę dni temu – 22 października br. – rozpoczęła się wysyłka paczek z telefonami do klientów, którzy skorzystali z oferty w przedsprzedaży. Aby podziękować tym osobom za okazane firmie zaufanie i zainteresowanie, Google postanowiło im nieco „posłodzić".

Smartfony zamówione w przedsprzedaży zostały wysłane w nietypowych, bo stylizowanych na opakowanie płatków śniadaniowych pudełkach. Jakby tego było mało, oprócz smartfona w przesyłce znajdowały się także… płatki. Paczuszka zawierała też pianki z nadrukowanym logo Google’a. Dodatkowo do każdej przesyłki załączona była kartka z podziękowaniami od koncernu.

Finezyjne paczki trafiły do dwóch tysięcy klientów, którzy zamówili Pixel 4 na terenie Wielkiej Brytanii. To nie tylko świetny sposób na przybicie z klientami przysłowiowej „piątki”, ale i doskonała reklama dla koncernu. Zdjęcia oraz filmiki z momentu rozpakowywania nietypowych przesyłek błyskawicznie stały się hitem w internecie i zdążyły go już obiec wzdłuż i wszerz. Do regularnej sprzedaży Google Pixel 4 trafił dzisiaj (24 października br.).

fot. YouTube

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto