A A A

Słodka niespodzianka Google'a

24 października 2019, 13:25
Choć Android nie będzie już miał apetycznych nazw, koncern Google nie rezygnuje całkiem ze słodyczy. Przekonali się o tym klienci, którzy zamówili smartfon Pixel 4 w przedsprzedaży.
Słodka niespodzianka Google'a

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy o nachodzącej wielkimi krokami premierze Google Pixel 4 i specyfikacji tych smartfonów. Parę dni temu – 22 października br. – rozpoczęła się wysyłka paczek z telefonami do klientów, którzy skorzystali z oferty w przedsprzedaży. Aby podziękować tym osobom za okazane firmie zaufanie i zainteresowanie, Google postanowiło im nieco „posłodzić".

Smartfony zamówione w przedsprzedaży zostały wysłane w nietypowych, bo stylizowanych na opakowanie płatków śniadaniowych pudełkach. Jakby tego było mało, oprócz smartfona w przesyłce znajdowały się także… płatki. Paczuszka zawierała też pianki z nadrukowanym logo Google’a. Dodatkowo do każdej przesyłki załączona była kartka z podziękowaniami od koncernu.

Finezyjne paczki trafiły do dwóch tysięcy klientów, którzy zamówili Pixel 4 na terenie Wielkiej Brytanii. To nie tylko świetny sposób na przybicie z klientami przysłowiowej „piątki”, ale i doskonała reklama dla koncernu. Zdjęcia oraz filmiki z momentu rozpakowywania nietypowych przesyłek błyskawicznie stały się hitem w internecie i zdążyły go już obiec wzdłuż i wszerz. Do regularnej sprzedaży Google Pixel 4 trafił dzisiaj (24 października br.).

fot. YouTube

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto